Ferie już za pasem

Ferie tuż tuż, to ostatnia chwila, by zadbać o wyczekiwany od dawna wypoczynek. Nawet jeżeli zima nie należy do naszych ulubionych pór roku, każdy z nas musi przyznać, że chociaż odrobinę stęsknił się za śniegiem. Ferie to najlepszy czas, by nadrobić zimowe zaległości, oddać się ulubionym sportom, pooddychać świeżym powietrzem i najeść się oscypków w górskich schroniskach.

Górska atmosfera

Jeżeli nie mamy jeszcze żadnych planów na ferie, to jak najszybciej powinniśmy to zmienić. Sieć hoteli Best Western, posiadająca swoje obiekty w całym kraju, a także za granicą, czeka na nas w również w najlepszych zimowych destynacjach. Dajmy ponieść się atmosferze zimowego szaleństwa, zapakujmy rodzinę, znajomych i ruszajmy w drogę. Obiekty należące do sieci Best Western znajdziemy w miejscach takich jak Kraków, Karpacz czy czeska Ostrawa, co daje nam nieskończenie wiele możliwości.
Jeżeli chcemy poczuć na własnej skórze górski klimat to miejsca takie jak Karpacz będą dla nas idealne. Jest to doskonała baza wypadowa do wszelkich wspinaczek oraz wycieczek. Będąc właśnie w Karpaczu można wejść na Śnieżkę zimą. Jest to najwyższy szczyt Karkonoszy i jednocześnie Sudetów, więc widoki, jakie czekają nas na górze z pewnością zapierają dech w piersiach. Zdobywanie szczytu jest w okresie zimowym, jak najbardziej bezpieczne.
Świetnym pomysłem jest również udanie się do Ostrawy, która także położna jest stosunkowo blisko gór. Pomimo, że leży na terytorium Czech, będąc mieszkańcami Polski mamy do niej naprawdę blisko. Warto z tego skorzystać i udać się tam rodzinnie chociaż na parodniowy wypad. Miasto posiada zabytkowy rynek, a także wiele muzeów i atrakcji dla dzieci, takich jak park dinozaurów. Rezerwacje pokoju w hotelu Best Western można dokonać za pośrednictwem strony internetowej już w parę chwil, wszystko oczywiście w ojczystym języku.

Kraków, Kraków, Kraków…

Jeżeli wolimy spędzać wolny czas w mieście, a narty i snowboard nie są naszą pasją powinniśmy udać się do Krakowa. Stolica Małopolski zawsze charakteryzuje się niezwykłym klimatem, ale sezon zimowy dodaje jej wyjątkowej magii. Stukot końskich kopyt, gołębie na rynku i górujący nad miastem Wawel sprawiają, że nie da się nie zakochać w Krakowie, szczególnie zimą. W mieście królów polskich możemy liczyć na 4 hotele Best Western, które zapewnią nam pełnię wygody, komfortu oraz bezpieczeństwa.