Masło czy margaryna?

Spór o to, który produkt – masło czy margaryna – jest zdrowszy i powinien znaleźć się w naszej lodówce trwa od wielu lat. Co zatem powinnaś wybrać, robiąc zakupy?

Spór o to, który produkt – masło czy margaryna – jest zdrowszy i powinien znaleźć się w naszej lodówce trwa od wielu lat. Co zatem powinnaś wybrać, robiąc zakupy?

Przygotowując kanapki lub smażąc, sięgamy po tłuszcze. Do najpopularniejszych używanych w kuchni należy zaliczyć masło i margarynę. Ten drugi produkt został wprowadzony do sprzedaży stosunkowo niedawno, ale cieszy się ogromną popularnością klientów. Jeżeli zastanawiasz się, kiedy sięgnąć po masło, a kiedy po margarynę, to koniecznie zapoznaj się z przygotowanymi przez nas wskazówkami.

Masło, czyli tłuszcz pochodzenia zwierzęcego

Aby producent mógł na opakowaniu umieścić napis „masło”, produkt musi spełnić konkretne warunki. Z punktu widzenia konsumenta ważne jest to, że masło wytwarza się wyłącznie ze śmietany, czyli bez dodatku oleju palmowego. W efekcie tuż po wyjęciu masła z lodówki jest ono twarde. Prawdziwe masło zawiera również cholesterol oraz witaminy (m.in. D i E) i jest wysoko kaloryczne – w 100 g może być nawet 700 kcal.
Masło idealnie nadaje się do smarowania, czyli przygotowywania kanapek. Ponieważ tłuszcz ten pali się bardzo szybko, nie poleca się go do smażenia.

butter-617638_1280

Kiedy wybrać margarynę?

W odróżnieniu od masła, margaryna jest tańszym produktem, dlatego też jest tak popularna. Charakterystyczne dla tego tłuszczu jest to, że jest miękki tuż po wyjęciu z lodówki. Jeżeli chodzi o skład, to w margarynie znajdują się zarówno nierafinowane oleje nieutwardzone, jak i tłuszcze roślinne utwardzone. Producenci margaryn najczęściej dodają do produktu witaminy, np. witaminę D.
Margarynę można wykorzystać zarówno do smarowania pieczywa, jak i smażenia.

Co znajdzie się w twoim koszyku zakupowym?

Zarówno masło, jak i margaryna mają pozytywne i negatywne cechy. Masło zawiera szkodliwy dla człowieka cholesterol, margaryna zaś mniej witamin. Jeżeli chodzi o opakowania, to bez wątpienia korzystniej wypada margaryna, ze względy na przechowywanie produktu w funkcjonalniejszych i wygodniejszych pojemnikach, podczas gdy masło najczęściej jest sprzedawane w kostkach owiniętych papierem. Stawiając docelowo na masło, warto rozważyć wcześniejszy zakup praktycznych i niedrogich opakowań jednorazowych. Często koszt jednego opakowania to średnio raptem kilkanaście groszy. Ich szeroki wybór znajdziesz m.in na NaczyniaJednorazowe.pl.

—————————————

Zobacz także: NaczyniaJednorazowe.pl – opakowania dla gastronomii i do każdej domowej kuchni.

https://naczyniajednorazowe.pl

Zapisz