ASO BMW – dlaczego warto powierzyć im swoje auto?

ASO BMW TEAM

Autoryzowana stacja obsługi BMW to miejsce, gdzie fachowcy zajmą się Twoim samochodem. W ramach oferty ASO BMW znajdziesz nie tylko naprawy gwarancyjne czy pogwarancyjne, ale także myjnię oraz serwis motocyklowy. Możesz mieć pewność co do wysokiej jakości usług i obsługi przez doświadczonych pracowników.

Dlaczego właśnie serwis BMW?

ASO BMW przykłada dużą wagę do jakości, efektywności oraz innowacji. Dzięki temu możesz czuć się w swoim samochodzie bezpiecznie i czerpać pełnię radości z jazdy. Unikalne podejście BMW sprawia, że jeszcze zanim nowy model auta zjedzie z linii produkcyjnej, planowane są przyszłe usługi serwisowe. Wszystko po to, by w pełni spełnić oczekiwania klientów i zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie.

Bogata oferta serwisu

W ASO BMW wykonane zostaną przede wszystkim naprawy gwarancyjne. Podczas napraw stosowane są wyłącznie oryginalne części, na które obowiązuje dwuletnia gwarancja niezależnie od liczby przejechanych po wymianie kilometrów. Dla samochodów rejestrowanych po raz pierwszy od 2004 roku gwarancja na karoserię została przedłużona aż do 12 lat, zaś gwarancja na lakier to 3 lata.

Serwis BMW z równą solidnością i w zadowalającym czasie realizuje naprawy pogwarancyjne. Oferta obejmuje wszystkie pojazdy BMW niezależnie od ich wieku. Doświadczeni pracownicy oraz specjalistyczny sprzęt są gwarancją dobrze wykonanej usługi.

Serwis BMW to także kompleksowy serwis blacharsko-lakierniczy. Niezależnie od tego, czy uszkodzenia są efektem kolizji czy też niekorzystnych warunków atmosferycznych (np. gradu), fachowcy w serwisie przywrócą auto do stanu oryginalnego. Ponadto w tym celu stosowany jest przyjazny środowisku lakier BMW ColorSystem. Jego podstawową zaletą jest fakt, iż daje on świetne efekty na każdej powierzchni i właściwie nie różni się od oryginalnej powłoki lakierniczej.

Poza tym ASO BMW posiada także własną myjnię samochodową. Również tutaj firma kładzie nacisk na praktyki proekologiczne – stosowane do mycia kosmetyki samochodowe są przyjazne środowisku. Oferta myjni obejmuje nie tylko mycie karoserii, lecz również sprzątanie wnętrza samochodu.

Serwis BMW zajmuje się także serwisowaniem modeli poprzedniej generacji. Co ważne, usługa ta oferowana jest w atrakcyjnych cenach. Ponadto stosowane są tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne, które gwarantują wysoką jakość usługi oraz bezpieczeństwo.

Coś dla miłośników dwóch kółek

ASO BMW to serwis nie tylko dla samochodów. Również właściciele motocykli mogą się tutaj zgłosić, by otrzymać kompleksową obsługę. W standardzie są nie tylko naprawy bieżące wraz z wymianą części, ale także serwis przed oraz po sezonie, czy kontrola stanu podzespołów. Serwis świadczy też usługę przechowywania motocykla w okresie zimowym.

Autoryzowana stacja obsługi BMW oferuje szereg usług, które są wręcz niezbędne, gdy chcemy, by nasze auto przez długi czas pozostawało sprawne i cieszyło oczy. Gwarancją wysokiej jakości są przede wszystkim doświadczeni pracownicy oraz oryginalne części. Serwis BMW zapewnia także szereg usług specjalnie dla właścicieli motocykli.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez serwis ASO BMW TEAM z Długołęki koło Wrocławia

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *