Erotyczna biżuteria – nowy wymiar sex-gadżetów

Zabawki z sex-shopu w większości przypadków kojarzą się bardziej z kiczem niż z czymś stylowym i eleganckim. Ten powszechny obraz jednak się zmienia za sprawą ekskluzywnej biżuterii, która oprócz swojej funkcji ozdobnej, może być także wykorzystana do miłosnych igraszek.

Dlaczego warto używać zabawek erotycznych?

Seks pełni w każdym związku niezwykle ważną rolę, jednak wielką sztuką jest czerpanie z niego nieustannie takiej samej satysfakcji po wielu latach bycia razem. Sztuka ta polega bowiem na ciągłym zaskakiwaniu się i pobudzaniu pożądania, czyli przede wszystkim szukaniu pomysłów na nowe doznania i sprawianiu sobie wzajemnie przyjemności. Zabawki erotyczne pomagają przełamać rutynę w łóżku, wprowadzają nowy element do gry miłosnej, która staje się bardziej wyrafinowana i sprzyja osiągnięciu nowego wymiaru satysfakcji. Producenci sex- gadżetów mają na nie coraz to nowe pomysły. Najlepszym przykładem są kajdanki bijoux, które tylko pozornie są tradycyjnym akcesorium do zabaw BDSM.

Ekskluzywne krępowanie

Na widoczny wzrost popularności praktyk BDSM miał niewątpliwie film oraz książka „50 twarzy Greya”, w których relacja głównych bohaterów opierała się właśnie na dominacji jednego z nich i uległości drugiego. Zarówno książka, jak i film sprawiły, że wiele osób po raz pierwszy zetknęło się z BDSM, a część zainteresowała się nim do tego stopnia, że zaczęła poszukiwać niezbędnych do tych praktyk akcesoriów. Nie ma bowiem wątpliwości, że BDSM nie istnieje bez odpowiednich gadżetów np. do krępowania, a podstawowym elementem są oczywiście kajdanki. Bijoux są jednak ich niezwykłym wariantem, ponieważ tak naprawdę mogą być również biżuterią, noszoną na co dzień lub eleganckie wyjście. Te misternie zdobione bransolety w zależności od modelu mogą być bardziej romantyczne lub bardziej drapieżne. Na pierwszy rzut oka jednak wcale nie przypominają gadżetu erotycznego. Jedynie osoba je nosząca i jej partner wiedzą co z nimi zrobić, co jeszcze bardziej dodaje im pikanterii.

Zabawki erotyczne przypominające normalną biżuterię to nie tylko kajdanki Bijoux. Równie piękne i jednocześnie rozgrzewające atmosferę w sypialni są finezyjne obroże, czy niezwykle tajemnicze i artystycznie zdobione maski. Oczywiście taką erotyczną biżuterię można dostać nie w sklepie jubilerskim, lecz w sklepie oferującym akcesoria erotyczne. Największy wybór takiej biżuterii mają sklepy internetowe, takie jak choćby polski sklep Figlowo.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *