Jakie gadżety erotyczne najchętniej zamawiają Polacy?

gadżety erotyczne

Seks kojarzy się z intymnością, pobudzeniem i przyjemnością, ale coraz częściej także z… dobrą zabawą. Udane współżycie to bowiem takie, które jest spontaniczne i dostarcza radości, dlatego też coraz częściej w sypialni sięgamy po erotyczne gadżety, które urozmaicają seks i czynią go jeszcze bardziej ekscytującym. Sprawdźmy, które akcesoria tego typu cieszą się największą popularnością i dlaczego warto po nie sięgnąć.

Bielizna, lubrykanty i kosmetyki

Niektóre gadżety erotyczne cieszą się ogromną popularnością już od wielu lat i na dobre zdążyły „zadomowić się” w naszych sypialniach. Chodzi tu przede wszystkim o szeroko pojętą odzież erotyczną, w szczególności bieliznę, ale też pończochy czy specjalne kostiumy. Tego typu gadżety to sprawdzony i niezawodny sposób na podniesienie temperatury miłosnych igraszek oraz urozmaicenie pożycia, stąd też tak duże zainteresowanie tego typu akcesoriami wśród par z dłuższym stażem, ale nie tylko. Seksowne koronki, prześwitujące materiały i opięte kroje skutecznie pobudzą wyobraźnię i sprawią, że gra wstępna będzie jeszcze bardziej satysfakcjonująca. To samo dotyczy zresztą równie popularnych lubrykantów, olejków do masażu i innych gadżetów erotycznych tego typu. Te specjalne kosmetyki, żele i płyny czynią zbliżenie intymne jeszcze przyjemniejszym i stanowią ciekawe urozmaicenie w łóżku.

Wibratory, dilda, kulki gejszy

Kolejna grupa obejmuje gadżety erotyczne, które w ostatnich latach znacznie zyskały na popularności. Chociaż jeszcze kiedyś akcesoria przeznaczone do stymulacji waginalnej oraz analnej mogły wzbudzać kontrowersje, dzisiaj te zabawki dla pań to coraz częściej wybierany sposób na urozmaicenie chwil we dwoje lub w pojedynkę. Wybór tego typu gadżetów jest ogromny. Renomowane sklepy, takie jak sex shop Gorlen, oferują m.in. wibratory realistyczne i wielofunkcyjne, z dodatkowymi opcjami, np. wibracjami, masażem i stymulacją łechtaczki. Oddzielnie dostępne są również masażery i stymulatory łechtaczki. Do popularnych produktów należą także kulki gejszy, które poza tym, że pełnią funkcję czysto erotyczną, pozwalają też ćwiczyć mięśnie Kegla.

W tym miejscu warto również wspomnieć o zabawkach analnych, którymi zainteresowanie stale rośnie. To m.in. korki i koraliki analne.

Zabawki dla mężczyzn

Do gadżetów erotycznych zyskujących w ostatnim czasie na popularności należą akcesoria przeznaczone dla panów, chociaż pozwalające czerpać większą przyjemność z seksu także paniom. Są to przede wszystkim pierścienie erekcyjne, czyli specjalne wibrujące nakładki na penisa, które intensyfikują doznania w trakcie zbliżenia. Poza tym warto tu również wspomnieć o masażerach prostaty, a także o masturbatorach.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *