Hurt paliw

Olej opałowy

Konkurencja na współczesnym rynku jest niebywale wysoka, nie dziwi więc występowanie mnóstwa przedsiębiorstw w niemalże każdej specjalizacji.

Także i w przypadku sprzedaży paliw można zanotować taką sytuację. Marek handlujących paliwem obecnie wyróżnia się całą masę, a więc także i my, jako klienci mamy niezwykle szeroki wybór. Większość firm, które dziś stanowią ważnych handlarzy zaczynało od pojedynczych stacji benzynowych, natomiast dystrybucja i sprzedaż hurtowa jest konsekwencją dalszego rozwoju i oczywiście stanowi główny kierunek jej działania.

W ofertach najczęściej znajdują się:

  • olej napędowy,
  • olej opałowy,
  • benzyna PB95,
  • AdBlue,
  • LPG.

Wiele firm współpracuje z koncernami z Niemiec, które dostarczają na polski rynek wysokiej jakości paliwa. I tak klienci mają do wyboru olej napędowy nie zawierający biokomponentów, przyjazny dla środowiska, stosowany przez cały rok w naszej strefie klimatycznej (nawet przy temperaturze -30 stopni Celsjusza), zapewniający łatwiejszy zimny rozruch i umożliwiający efektywniejszą eksploatację pojazdu oraz chroniący przed skażeniem mikrobiologicznym. Benzyna bezołowiowa PB95 gwarantuje równomierną pracę silnika, zmniejsza zużycie paliwa, chroni silnik oraz układ paliwowy przed rdzewieniem, dba o czystość układu dolotowego i komory spalania, wydłuża okres wymiany oleju, zapewnia niską emisję węglowodorów do atmosfery. Co więcej benzyna PB95 zapewnia prawidłową pracę silnika nawet przy dużym obciążeniu – tak w wysokich, jak i w niskich temperaturach. Wydłuża także i ochrania trwałość katalizatora samochodu. Olej opałowy także ma wiele zalet: wysoka wydajność, większa żywotność urządzeń grzewczych, bezpieczeństwo podczas użytkowania, duża dostępność owego towaru. Warto również wspomnieć o wysokiej temperaturze zapłonu, ograniczającej możliwość przypadkowego zapalenia bądź wybuchu. Nadto dodatki uszlachetniające gwarantują odpowiedni proces spalania i wydłuża żywotność kotła. Niewątpliwie godnym zauważenia jest środek zwany AdBlue, który redukuje szkodliwe cząsteczki spalin. Znajduje zastosowanie w wysokoprężnych silnikach diesla najnowszej generacji. Wykorzystuje on technologię SCR. Do atutów AdBlue należą chociażby bezwonność, brak barwy, nietoksyczność, bezpieczeństwo dla otoczenia i fakt, iż jest on także przyjazny dla środowiska.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *