Jak poznać dziewczynę?

sex randki

Zastanawiasz się dlaczego niektórzy mężczyźni mają dużo koleżanek i ciągle poznają nowe dziewczyny, które chcą się z nimi spotykać, a Ty nie? Chcesz to w końcu zmienić? Możesz to zrobić łatwiej niż Ci się wydaje… czytaj dalej.

Poznawaj dziewczyny i umawiaj się na sex randki na meegusto.pl >>;

Żeby poznać dziewczynę musisz zacząć wychodzić z domu i zacząć bywać tam gdzie są dziewczyny. Proste prawda? To na prawdę jest tak proste. Zwykle nie poznajesz kobiet dlatego, że jesteś w innym miejscu niż one.

Jeśli ciągle siedzisz przed komputerem i grasz w gry online, to żadna kobieta nagle przez przypadek nie zapuka do Twojego pokoju, żeby walczyć o Twoją uwagę z kompem. Jeśli w każdy weekend idziesz do kumpli, siedzisz w męskim gronie, żeby wypić kilkanaście browarów, to również nie poznasz w ten sposób żadnej nowej kobiety.

Czyli dokąd dokładnie powinieneś wychodzić? Pomyśl jakie dziewczyny Cię interesują i zastanów się, co mogą robić w wolnym czasie. Czy są jakieś miejsca, w których mógłbyś w naturalny sposób z nimi porozmawiać? Tu są przykłady miejsc, gdzie na pewno będziesz mógł poznać trochę nowych dziewczyn:

  1. Szkoły językowe. Jeśli studiujesz na technicznej uczelni, albo pracujesz w typowo męskim środowisku, to zapisz się gdzieś do jakiejś szkoły językowej. Język obcy zawsze Ci się przyda w życiu, a przy okazji poznasz w klasie kilkanaście ślicznych dziewczyn.
  2. Szkoła tańca. Myślisz, że to pedalskie iść uczyć się tańczyć. Lepiej przemyśl dobrze się zastanów co jest bardziej pedalskie: siedzenie z dziesięcioma chłopami przy flaszce, czy tańczenie z dziesięcioma pięknymi kobietami…
  3. Organizacje studenckie. Jest dużo organizacji studenckich, które zajmują się robieniem różnych publicznych projektów, od działalności charytatywnej, po szkolenia biznesowe i sportowe. Spróbuj znaleźć coś dla siebie. I wiesz co jest najlepsze… nie musisz zapisywać się na swojej uczelni/szkole możesz znaleźć w necie dowolną, zbieżną z twoimi zainteresowaniami organizacje, na uczelni gdzie jest więcej kobiet.
  4. Zajęcia w domach kultury. We wszystkich domach kultury są różne zajęcia rekreacyjne, na których można poznać wiele osób. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz wszystko od grup teatralnych, po zajęcia malarskie i sportowe.

Jeśli na prawdę chcesz poznać dziewczynę, to rusz się z domu i zacznij bywać tam, gdzie są dziewczyny. Zobaczysz, że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Do tego kiedy zaczniesz robić coś ciekawego, to nigdy nie zabraknie Ci tematów do rozmawiania z kobietami i zaczniesz w końcu ciekawie spędzać czas.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *