Jak urozmaicić związek

W życiu niemal każdej pary przychodzi taki moment, gdy w wasz związek wkrada się rutyna. Nadmiar obowiązków, brak czasu oraz inne problemy zaczynają nad wami dominować sprawiając, że każdy wasz dzień wygląda tak samo, a intymne chwile tylko we dwoje to niemal odległe wspomnienie… Jeśli  masz wrażenie, że to idealny  opis Twojego związku, czas wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, by miłość i pożądanie na nowo pojawiły się między wami.

Sztuka zaskakiwania

 

Najlepszym sposobem, aby zwalczyć monotonię w związku jest zaskakiwanie. Zrób coś, czego nie robiliście wspólnie od dłuższego czasu, a co z pewnością spowoduje, że wasze uczucia odżyją.

Jeśli codziennie rano jecie wspólnie śniadanie – kanapki lub owsianka i kawa –  a później w pośpiechu wybiegacie do pracy żegnając się szybkim „do później!”, następnym razem zaskocz go, przygotowując pyszne i pożywne śniadanie: jajko zapiekane w połówce awokado czy omlet z pomidorami i bazylią, a przed wyjściem z domu pocałuj go namiętnie szepcząc do ucha, że nie możesz doczekać się jego powrotu do domu.  Taki gest, w połączeniu z gorącym wyznaniem, z pewnością sprawi, że przez cały dzień Twój partner będzie myślał tylko o tym, aby jak najszybciej wrócić do Ciebie.

A może by tak powitać go w drzwiach w samej bieliźnie? Delikatna koronka skrywająca intymne części Twojego ciała natychmiast rozbudzi jego zmysły. Możesz również zaprosić go do łazienki, gdzie czekać na niego będzie gorąca kąpiel w pianie i kojący masaż pleców.  Taka „atrakcja” będzie idealnym urozmaiceniem zwykłego dnia, a jego zakończenie na pewno będzie dalekie od waszej codziennej rutyny.

 

Wypad za miasto

Przynajmniej 1 weekend w miesiącu (idealnie byłoby w każdy weekend) wybierzcie się na wycieczkę za miasto. Gdy pogoda dopisuje, możecie wsiąść na rower i udać się na przejażdżkę rowerem do lasu.  Kontakt z naturą, cisza i brak osób trzecich na pewno będą sprzyjać intymnym chwilom. Koniecznie zabierzcie ze sobą kocyk, coś do jedzenia oraz picia. Nigdy nie wiadomo, gdzie wylądujecie i na jak długo.

A może przy okazji odnajdziecie jakieś wspólne pasje? Fotografia, ekstremalna jazda na rowerze, kajaki? Takie zainteresowania sprawią, że będziecie mieć nowe tematy do rozmów oraz wspólnego spędzania czasu.

 

Igraszki we dwoje

 Duża część kryzysów w związku wynika z rutyny w życiu intymnym. Jeśli i w Waszym przypadku tak się stało, spróbuj poeksperymentować. Pomyśl o zakupie gadżetów erotycznych dla dwojga: stymulatory, jajeczka wibrujące czy inne akcesoria dla dorosłych z pewnością zaskoczą Twojego partnera. Nowe doświadczenia w sypialni będą ciekawym urozmaiceniem dla Was obojga, a być może dzięki temu będziecie mieć okazję do zrealizowania swoich intymnych marzeń?  Przeczytaj również: dildo a wibrator

Czasem wystarczy odrobina pomysłowości, aby zamienić rutynę w pełen nowych wrażeń związek.

 

Artykuł przygotowany we współpracy z Mypleasure.pl – sklep erotyczny online

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *