Jak znaleźć partnera?

serwisy randkowe

Lata mijają, a ty wciąż jesteś sama? Brakuje ci bliskiej osoby, przy której poczujesz się bezpiecznie? Masz dość samotności? Niestety, nie zawsze wystarczą dobre chęci i gotowość na związek. Czasem trzeba dopomóc losowi. Jak to zrobić?
Tylko bez paniki

 
Z pewnością słyszałaś stwierdzenie, że na studia idzie się szukać męża. Skończyłaś studia, a kandydata na męża dalej brak? Nie panikuj. Z pewnością zgodzisz się z tym, że lepiej być singlem, niż wiązać się z kimś „na siłę”. Przed tobą jeszcze wiele okazji na poznanie wymarzonego mężczyzny. Przestań też przejmować się opinią otoczenia i ciągłymi pytaniami „życzliwych” osób, kiedy ślub i – co gorsza – kiedy dzieci. To jest twoje życie i twoje decyzje. Pogodzenie się z faktem, że bycie singlem to nic strasznego, nie oznacza jednak, ze powinnaś czekać biernie na to, co przyniesie los. Szukaj partnera aktywnie, ale nie panicznie. Gdzie możesz go znaleźć? Miejsc i okazji jest wiele – np. serwisy randkowe, imprezy, kółka hobbystyczne, wyjazdy ze znajomymi.

 
Gdzie szukać?
W ostatnich latach wyjątkowo popularnym sposobem na poznanie bratniej duszy stały się serwisy randkowe. Niektóre osoby odczuwają opór przed zarejestrowaniem się na takiej stronie, niesłusznie. Randki online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które są nieśmiałe, żyją w ciągłym biegu czy po prostu chcą wyszukać spośród setek kandydatów tego, który spełnia najwięcej oczekiwań. Trzeba jednak liczyć się z tym, że Internet sprzyja drobnym kłamstewkom i mężczyzna, który wydawał się być ideałem, w „realu” nagle zaczyna nas drażnić i irytować.

 
Jeśli należysz do odważnych osób, poproś znajomych o zorganizowanie randki w ciemno. Przyjaciele najlepiej znają ciebie i twój gust, nie powinni więc mieć problemu ze znalezieniem pasującego do ciebie mężczyzny. A może wśród twoich znajomych jest ktoś, kogo przyłapujesz na ukradkowych spojrzeniach w twoim kierunku, a na kogo dotychczas nie zwracałaś uwagi? Może warto się nim zainteresować?

 
Nie da się ukryć, że szukanie wymarzonego partnera może wymagać od ciebie odrobiny poświęcenia i wolnego czasu. Spróbuj znaleźć interesujące warsztaty czy kursy. Nie zmuszaj się jednak do robienia czegoś, co cię nudzi i pochłania masę pieniędzy. Twoja wyobraźnia przestrzenna pozostawia wiele do życzenia i brakuje ci cierpliwości? Kurs modelarstwa nie jest dla ciebie. A jeśli jedynym regularnym wysiłkiem jest sięganie po kubek lodów, raczej nie kupuj karnetu na siłownię. Kochasz zwierzęta i chciałabyś, aby twój przyszły mąż również uwielbiał psy i koty? Spróbuj sił jako wolontariusz w schronisku dla zwierząt. Nie jest ci obojętny stan środowiska? Zapisz się do organizacji proekologicznej.
Jednym z najpopularniejszych sposobów na znalezienie partnera jest chodzenie do klubów i na imprezy. Nie ulegaj stereotypowi, że wszyscy obecni tam mężczyźni liczą jedynie na jednonocną przygodę. Być może znajdziesz faceta, który – tak jak ty – szuka drugiej połówki i właśnie w tym celu przyszedł do klubu.

 
Jak widać, okazji do znalezienia bratniej duszy jest naprawdę dużo – randki online, spotkania zaaranżowane przez twoich znajomych, warsztaty i kursy, wolontariat czy zabawa w klubie. Na koniec ostatnia rada – miej oczy szeroko otwarte. Mężczyznę marzeń możesz poznać tak naprawdę wszędzie, w najmniej oczekiwanym momencie – w autobusie, w sklepie, w kolejce do lekarza czy na ślubie koleżanki.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *