Gdzie kupić nowe mieszkanie w Lublinie?

mieszkania Lublin

Lublin jest miastem wojewódzkim położonym we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. Na podstawie rankingu przygotowanego przez grupę Financial Times i oblikowanego w fDi Magazine Lublin został uznany za jedno z najatrakcyjniejszych miast dla zagranicznych inwestorów. Gdzie warto zamieszkać w Lublinie?

Dlaczego Lublin?

Położenie, infrastruktura, zabytki oraz tereny zielone – to główne atuty Lublina. Miasto angażuje się w rozwój turystyki, kultury i ochrony zdrowia. Może poszczycić się niskim poziomem przestępczości oraz wysoką średnią długością życia. W innym rankingu Lublin uznano za miasto czyste i uporządkowane, co na pewno wpływa na komfort życia mieszkańców i ich bezpieczeństwo. To wszystko sprawia, że warto rozważyć tam inwestycje w mieszkania. Lublin nowe inwestycje mieszkaniowe realizuje w wielu interesujących lokalizacjach. Które są godne polecenia?

Cyrkoniowe i Koralowe Osiedle

Inwestycje mieszkaniowe w Lublinie prowadzone są między innymi przez dewelopera – firmę Orion, dla której terenem podstawowej działalności jest właśnie Lublin. Mieszkania na sprzedaż deweloper ten oferuje w dwóch swoich lokalizacjach: Cyrkoniowym Osiedlu oraz Koralowym Osiedlu. To ostatnie jest dopiero w fazie realizacji inwestycji.

Na Cyrkoniowym Osiedlu dostępne są zarówno kameralne kawalerki, jak i przestronne apartamenty na ostatnim piętrze, gdzie domownicy będą mieli dostęp do obszernego tarasu, który może stać się dla nich zacisznym, zielonym miejscem. Natomiast na Koralowym Osiedlu, które ma być przedłużeniem popularnego Cyrkoniowego Osiedla, budowane są mieszkania z własnym ogródkiem na parterze oraz z dużym tarasem na wyższych kondygnacjach. Ich metraż wynosi od 27 do 75 mkw.

Rynek mieszkaniowy w Lublinie w doskonałej kondycji

Jak informuje GUS, tylko w ciągu pierwszych 9 miesięcy 2018 roku w województwie lubelskim oddano do użytkowania 5519 mieszkań, z czego 2091 w samym Lublinie. Oznacza to wzrost o 7,2 proc. w stosunku do analogicznego okresie poprzedniego roku. Widoczne jest duża zainteresowanie nieruchomościami w tym mieście, a klienci mogą wybierać z wielu nowych inwestycji.

https://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *