Najpopularniejsze rodzaje erotycznych kostiumów

Strój seksownej pielęgniarki

Kostiumy erotyczne podgrzewają atmosferę w sypialni i pozwalają na wcielenie się w rolę seksownej pokojówki, studentki, pielęgniarki… Podkreślają kobiece atuty i rozpalają mężczyzn, którzy dzięki temu mogą zrealizować swoje najskrytsze fantazje. Sprawdźmy, jakie rodzaje kostiumów erotycznych są najpopularniejsze i najchętniej wybierane przez pary!

Niegrzeczna policjantka

„Pani władzo, byłem niegrzeczny… Proszę zakuć mnie w kajdanki!”. Tak może zacząć się erotyczna gra w policjantkę i złodzieja. Zwłaszcza jeśli lubimy kajdanki – bo w końcu to nieodłączny atrybut policjantów. Wśród erotycznych kostiumów seksownych policjantek znajdziemy kilka: zarówno krótką spódniczkę jak i bluzkę, mini sukienkę, a także szorty, które tylko nieznacznie zasłaniają pośladki. Do tego obowiązkowo czapka, a jako dodatki pas z kaburą na pistolet, przyciemniane okulary awiatorki lub wspomniane już kajdanki. Czas zakuć podejrzanego… i rozpocząć przesłuchanie.

Przebranie niewolnicy

Czasem to panowie wolą dominować. Wówczas idealnie sprawdzi się strój niewolnicy. Łańcuchy na szyi i rękach, podobnie jak opaski wykonane są z delikatnej koronki. W końcu nie chodzi o to, by zrobić ukochanej krzywdę… Choć w sklepie internetowym dla dorosłych Gorlen znajdziemy również gadżety do soft BDSM. W sam raz dla par, które strój niewolnicy chciałby jednak odrobinę podkręcić.

Seksowna pokojówka

Kostium pokojówki jest jednym z najpopularniejszych. Skąpa sukienka, krótka spódniczka lub seksowny fartuszek, który zasłania ciało tylko z przodu… Wśród kostiumów pokojówki znajdziemy wiele różnych wariacji. Miotełka do zbierania kurzu spełnia tutaj zupełnie inną rolę i służy do omiatania wrażliwych części ciała. Gwarantowana dobra zabawa, trochę śmiechu oraz podgrzanie atmosfery.

Kostium pielęgniarki

Mężczyźni lubią, kiedy ktoś się nimi opiekuje. Strój seksownej pielęgniarki sprawi, że opieka będzie kompleksowa, a do tego przyjemna dla oka. Krótki biały fartuszek lub całkowicie koronkowa sukienka? Podobnie jak w przypadku stroju pokojówki mamy całkiem spory wybór. Pielęgniarka może być bardziej lub mniej wyuzdana, pokazując jedynie zgrabne nogi i biust albo całe ciało, skryte pod przezroczystą koronką. Wszystko zależy od stanu pacjenta.

Przebranie uczennicy lub studentki

Niby niewinna, a kipi seksapilem! Przebranie uczennicy lub studentki to zazwyczaj krótka mini i równie krótka bluzka, odsłaniająca brzuch. Krótki krawat na szyi jako dodatek umożliwi nakierowanie uczennicy dokładnie tam, gdzie chcemy. Choć z pewnością, podobnie jak inne części garderoby szybko zostanie zdjęty.

Prywatna sekretarka

Co łączy kostium uczennicy i sekretarki? Krawat, dzięki któremu niegrzeczną uczennicę lub gorącą sekretarkę można przyciągnąć do siebie. Co je różni? Sekretarka jest doświadczona i doskonale wie, czego chce. W kusej mini i na wysokich szpilkach doskonale organizuje pracę biura, a po godzinach jest wyłącznie do dyspozycji prezesa.

Kostium króliczka

Jeśli ona chce poczuć się jak seksowna modelka Playboya, a on jak Hugh Hefner, strój seksownego króliczka pozwoli zrealizować te fantazje. Seksowne body w kolorze słodkiego różu lub tajemniczej czerni, do tego obowiązkowo ogonek oraz uszy. Lub inaczej – krótkie szorty na szelkach, skąpa bluzka i pończochy. Niezależnie od tego, który strój wybierzemy, na pewno będzie gorąco!

Przebranie stewardessy

Dla tych, co lubią odloty, idealnie nada się kostium stewardessy. Dzięki niemu razem wzniesiecie się pod niebo, a podróż z pewnością odbędzie się w przyjemnej atmosferze, bez turbulencji. To jak – spróbujecie?

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *