Nowe mieszkania na Tarchominie w Warszawie. Co oferują deweloperzy?

Nowe mieszkania

Tarchomin jest dzisiaj jednym z popularnych obszarów wśród osób poszukujących nowego mieszkania. Jakie lokale dostępne są na Tarchominie i ile trzeba za nie zapłacić? Sprawdzamy oferty deweloperów!

Kiedy warto kupić mieszkanie na Tarchominie?

Tarchomin jest osiedlem oraz obszarem położonym w dzielnicy Białołęka w Warszawie. W jej granicach jest od lat 50., natomiast wcześniej był podwarszawską miejscowością, gdzie znajdowały się dwór oraz folwarki.

Obszar ten dzielony jest na trzy główne części, a dokładnie na Tarchomin, nazywany też Przemysłowym, Wschodnim albo Fabrycznym, Nowy Tarchomin, a także Tarchomin Kościelny.

Dzisiaj na terenie Tarchomina powstaje wiele nowych osiedli mieszkaniowych. Zatem osobom planującym kupić swoje mieszkanie od sprzedawcy jak deweloper Tarchomin może zaprezentować szereg ciekawych inwestycji.

Wśród najważniejszych korzyści wynikających z mieszkania Tarchomin znajdują się:
– Bliskość terenów zielonych,
– Różne metody komunikacji dostępne dla mieszkańców,
– Dobrze rozbudowana infrastruktura – sklepy, przedszkola, szkoły, placówki medyczne i inne,
– Przystępne ceny nieruchomości.

Tarchomin – jakie nowe mieszkania są tam dostępne?

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w Warszawie w dzielnicy Białołęka oraz na obszarze Tarchomina mają dzisiaj do wyboru wiele lokali na nowych osiedlach mieszkaniowych.

Wśród nowych mieszkań na Tarchominie znajdują się nieruchomości o różnych metrażach. Są to zarówno małe lokale – kawalerki o powierzchni około 30-40 metrów kwadratowych, jak i mieszkania, które oferują większą przestrzeń, na przykład mają 60-80 metrów kwadratowych.

Nowe mieszkania mogą również zaoferować dostęp do prywatnych ogródków w przypadku lokalizacji na parterze. Wyższe piętra mają balkony, a także dostępne są nieruchomości z większymi tarasami.

Deweloperzy oferują również klientom możliwość wykończenia lokali pod klucz. Usługa obejmuje wtedy przygotowanie projektu oraz wykończenie nieruchomości na podstawie materiałów z katalogu wskazanych przez kupującego. Prace włączają między innymi kładzenie paneli i płytek, wykończenie łazienki, montaż drzwi.

Jakie są ceny mieszkań na Tarchominie?

Obecnie ceny za mieszkania w Warszawie Tarchominie są związane z wydatkiem na poziomie od około 9 tysięcy złotych do ponad 12 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Oznacza to, że zakupienie mieszkania o metrażu około 40 metrów kwadratowych będzie kosztem na poziomie 400-410 tysięcy złotych, z kolei za mieszkanie o metrażu 70 metrów kwadratowych trzeba będzie zapłacić około 600 tysięcy złotych.

Z cenami nowych mieszkań w tej lokalizacji można zapoznać się na stronach internetowych deweloperów, gdzie dostępne są również rzuty oraz wizualizacje lokali na sprzedaż.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *