Jakie płytki do nowego mieszkania?

płytki łazienkowe Domino

Kupiłeś ostatnio nowe mieszkanie, lecz jest ono jeszcze niewykończone i zastanawiasz się nad tym, jakie płytki łazienkowe wybrać do swojego nowego gniazdka? Wybór może okazać się trudniejszy, niż się to początkowo wydaje, a wszystko przez ogromną różnorodność propozycji dostępnych w sklepach internetowych.

Płytki – gdzie można je położyć?

Jednym z pomieszczeń w mieszkaniu, w którym najczęściej królują płytki, jest oczywiście łazienka. Sklep z płytkami Twojelazienki.pl, z którego ofertą postanowiliśmy się zapoznać w pierwszej kolejności, proponuje szeroki wybór płytek łazienkowych różnych producentów. Dosyć dużą popularnością wśród klientów cieszą się podobne płytki łazienkowe Domino, choć warto uwagę zwrócić także i na inne propozycje.

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że łazienka to nie jedyne pomieszczenie w mieszkaniu, w którym doskonale na podłodze czy na ścianie będą się prezentowały płytki. Takie rozwiązanie idealnie pasuje również do kuchni oraz do salonu. Na szczególne uznanie zasługują płytki do salonu Tubądzin. Szyk, elegancja i przystępna cena w jednym – czy można po płytkach oczekiwać czegoś więcej?

Jak dobierać płytki do mieszkania?

Przede wszystkim, jeszcze zanim rozpoczniesz prace remontowe, musisz zastanowić się nad ogólną koncepcją wystroju mieszkania. Wszystkie pomieszczenia powinny zostać urządzone w taki sposób, aby panowała w mieszkaniu harmonia.

Zamawiając płytki do łazienki czy do salonu, zwróć uwagę na odpowiedni dobór ich:

  • kolorystyki,
  • wielkości,
  • jakości.

Pamiętaj, im więcej czasu poświęcisz na poszukiwanie wymarzonego wzoru, tym większa szansa na to, że płytki posłużą Ci dłużej, a koncepcja wystroju przestrzeni nie zmieni się przez kilka kolejnych lat.

Panele czy płytki do salonu?

Płytki jako element wystroju salonu stają się coraz popularniejsze. Klienci, dokonując wyboru, często doceniają nie tylko elegancki wygląd salonowych płytek podłogowych, lecz także podkreślają łatwość utrzymania czystości na takiej powierzchni oraz trwałość produktów. Płytki podłogowe są o wiele bardziej odporne na uszkodzenia niż panele.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *