Polecane premixy do e-papierosów

Premixy

E-papierosy nie są już niczym dziwnym, ani nowym na rynku. Mają one swoich zwolenników oraz przeciwników. Jedno jest jednak pewne – mają więcej możliwości niż tradycyjne papierosy, chociażby pod względem smakowym. Wszystko za sprawą premixów, których używa się do, tak zwanego wapowania. Jednak, na jaki premix się zdecydować? Warto przyjrzeć się bliżej temu, co oferuje rynek zajmujący się tą branżą.

Premixy – dlaczego się ich używa?

Premix jest to inaczej gotowa mieszanka aromatów i bazy – glikolu i gliceryny. Jest to gotowy liquid o wyższym stężeniu aromatu. Należy do niego dodać nikotynę, albo bazę zerową, czyli taką, która jest pozbawiona nikotyny. Ta gotowa mieszanka jest produkowana w butelkach, w których celowo zostawia się odrobinę miejsca. Zazwyczaj jest to około 10 mililitrów. Wolne miejsce wypełnia się nikotyną, czyli inaczej szotem nikotynowym o określonej mocy. Jest on dostępny w kilku stężeniach – 0 mg, 6 mg, 12 mg oraz 18 mg. Zasada mieszania polega na tym, że należy połączyć szot z premixem. Trzeba jednak najpierw ustalić, jaką moc wyjściową ma osiągnąć płyn. Po zrobieniu mieszanki warto zostawić ją na około 3 dni bez zaglądania i ruszania jej. Pemixy są często wybierane właśnie ze względu na to, że mają więcej aromatu niż popularne liquidy. Są one idealne dla osób, które z wapowania czerpią przyjemność w postaci ciekawego i intensywnego smaku. Oprócz tego, jest to też dobre rozwiązanie dla osób, które same chcą mieć wpływ na to, co palą.

Polecane premixy

Wybór premixów jest ogromny. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkownika elektronicznego papierosa. Trudno jest jednoznacznie wskazać, jaki premix będzie idealny dla kogo – trzeba samemu popróbować i znaleźć swój ulubiony. Jak podkreślają eksperci z firmy iVape: „Klienci są różni i ich preferencje również. Dlatego każdy producent czy dystrybutor musi liczyć się z tym, że jego oferta powinna być różnorodna. Jednak uznaniem wśród premixów cieszą się te, których smaki są egzotyczne, jak, na przykład kaktus czy smoczy owoc”. Oczywiście nie należy zapominać o tym, że często wybierane są także premixy zero – zazwyczaj przez osoby, które chcą całkowicie pozbyć się nałogu. Takimi premixami mogą być zainteresowani także ci, którzy chcą zacząć przygodę z puszczaniem artystycznych dymków. Fanom słodkości na pewno przypadną do gustu premixy deserowe. Jeśli jednak ktoś chciałby poeksperymentować – polecane są tak zwane napoje. Znajdują się wśród nich, między innymi, premixy o smaku piwa czy koktajlu waniliowego. Jak widać, wybór jest duży, dlatego warto poeksperymentować i wybrać smaki idealne dla siebie.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *