Promocje bankowe – sposób na zarobienie dodatkowych środków!

Promocje bankowe

Potrzebujesz dodatkowych środków na drobne wydatki? Nie wiesz, skąd możesz je wziąć? Mamy dla Ciebie małą podpowiedź – skorzystaj z promocji bankowych! Dzięki nim, możesz stać się bogatszy nawet o kilka tysięcy złotych! Co należy zrobić? Gdzie szukać najlepszych promocji bankowych? Podpowiadamy!

 

Kto z nas nie chciałby zyskać dodatkowej gotówki, na spełnienie swoich mniejszych lub większych zachcianek? No właśnie… tylko jak to zrobić? Gdzie szukać na to sposobów? Jednym z nich jest skorzystanie z promocji bankowych! Zakładając tanie konto osobiste możesz sporo zyskać! Sprawdź szczegóły.

Czym są promocje bankowe?

Promocje bankowe to cykliczne akcje organizowane przez znane banki. Polegają na założeniu produktu wskazanego przez bank i spełnieniu podanych warunków. Zwykle nie są one trudne do zrealizowania. Kluczem do sukcesu jest pilnowanie harmonogramu i wykonanie wszystkich zadań w wyznaczonym terminie. Promocje bankowe pozwalają na otrzymanie atrakcyjnych premii pieniężnych i nagród oraz dostępu do innych produktów danego banku na indywidualnych warunkach.

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Jak już wspomnieliśmy, by zyskać bonusy, należy spełnić wymogi danej promocji. Głównym z nich jest skorzystanie z danej oferty. Jakie produkty należy założyć? W promocji najczęściej biorą udział dobre konta osobiste, konta firmowe, konta oszczędnościowe, a także karty kredytowe. Po otwarciu produktu trzeba zapisać sobie, jaką czynność należy wykonać i jakich terminów należy pilnować. Najczęściej będziesz zobowiązany wykonać określoną liczbę płatności bezgotówkowych lub płatności na podaną kwotę, zalogować się do aplikacji mobilnej banku, zapewnić odpowiednią wysokość środków na rachunku czy skorzystać z płatności BLIK-iem. Warunki są więc proste do spełnienia. Środki możesz przelać ze swojego innego konta, płatności mogą być często dokonane nawet na kwotę 1 zł (jeśli nie jest podana kwota), a ściągnięcie aplikacji mobilnej nic nie kosztuje. Ile możesz zyskać?

Jakie nagrody można otrzymać, biorąc udział w promocji?

Nagrody bywają naprawdę atrakcyjne! Najchętniej banki rozdają gotówkę, co również jest najlepiej przyjmowane przez klientów. Po spełnieniu warunków określonych w regulaminie promocji, możesz zyskać od kilkudziesięciu do kilkuset złotych! Jeśli więc weźmiesz udział w kilku promocjach, na Twoim koncie może się znaleźć nawet kilka tysięcy. Do pozostałych nagród zalicza się różnego rodzaju vouchery, karty podarunkowe i e-kody do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych, bilety do kin, teatrów czy zniżki do restauracji. Czasami są to również sprzęty elektroniczne – tablety, smartfony, głośniki, słuchawki, a nawet hulajnogi elektryczne!

Pamiętaj jednak, że promocje przeznaczone są dla nowych klientów banków, więc będziesz mógł tylko raz skorzystać z oferty danego banku.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *