Przyjęcie weselne w plenerze – jak się do niego przygotować?

przyjęcie weselne w Warszawie

Ślub to niewątpliwie jeden z piękniejszych dni w życiu każdej zakochanej pary. Organizacja przyjęcia zajmuje zazwyczaj wiele miesięcy i nie należy do najprostszych zadań. Należy pamiętać o wielu szczegółach zaczynając od listy gości poprzez odpowiednie stroje aż po znalezienie wymarzonego miejsca na samą ceremonię.

Coraz popularniejsze przyjęcia plenerowe

Pary, które decydują się na ślub w miesiącach letnich śmiało mogą zorganizować go na świeżym powietrzu. Podstawą zasadą jaka obowiązuje podczas takiego przyjęcia jest oczywiście przygotowanie się na każdą pogodę. Prognozy mogą zmieniać się dynamicznie. Mimo tego, że początkowo w tym wyjątkowym dniu od rana miało świecić piękne słońce, może okazać się że popołudniu zacznie padać lub co gorsza pojawi się burza. Najlepiej więc na wszelki wypadek udekorować także sale wewnętrzną i porozmawiać z właścicielem lokalu o wszystkich ewentualnościach. Idealnym miejscem na przyjęcie weselne w Warszawie jest restauracja Naskrajnej.pl. Posiadają oni piękną białą altankę, podest niezbędny do organizacji ślubu oraz wszystkie inne ważne elementy takie jak: godło, udekorowane krzesła, dywan i oczywiście oświetlenie. Zaraz po ceremonii, goście mogą przenieść się do urokliwego pawilonu ogrodowego, który jest urządzony wedle sugestii Państwa Młodych.

Plenerowe dekoracje

Bardzo często organizując ślub na świeżym powietrzu nie musimy zwracać szczególnej uwagi na dekoracje, ponieważ tworzą je same rośliny. Warto jednak zadbać o odpowiednie oświetlenie. Sprawdzą się tutaj odpowiednio zabezpieczone świece i lampiony oraz specjalne świecące girlandy. Dekoracje można przywiesić na drzewach na przykład przy pomocy jutowego sznurka czy wstążki. Niektórzy decydują się także na urozmaicenie ogrodu balonami nadmuchanymi helem.

Liczne atrakcje

Przyjęcia weselne na zewnątrz otwierają szerokie pole do popisu. Nadal można korzystać ze standardowych atrakcji takich jak fotobudka, ale to nie wszystko. Jeśli uda nam się zdobyć pozwolenia i zachowamy odpowiednie środki ostrożności możemy także przygotować pokaz sztucznych ogni, a nawet wspólne puszczanie tak zwanych lampionów szczęścia.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *