Rodzaje wibratorów damskich

Wibratory

Wibrator przestał być kojarzony z perwersją oraz samotnym zaspokajaniem potrzeb seksualnych. Korzystanie z tego gadżetu erotycznego polecają seksuolodzy w celu urozmaicenia życia erotycznego, a także poznawania swojego ciała i uczenia się osiągania seksualnej przyjemności. Wibratory damskie to dość duża grupa produktów, wśród których znajdziemy gadżety erotyczne różniące się pod względem wielkości, kształtu oraz dodatkowych funkcji.

Wibratory damskie – co warto wiedzieć na ich temat?

Wibratory damskie stworzone zostały w celu zaspokajania najskrytszych fantazji erotycznych w samotności oraz w parach. Doskonale sprawdzają się na etapie gry wstępnej oraz już podczas stosunku, bo na rynku dostępne są także wibratory, które zwiększają doznania obojga partnerów. Korzystanie z wibratora służy nie tylko w celu osiągnięcia orgazmu i zaspokojenia potrzeb seksualnych, ale także pomaga nauczyć się dawania i brania seksualnej przyjemności. Wibratory dla kobiet oraz inne gadżety erotyczne dostępne są w sklepie internetowym Kraina Rozpusty, który oferuje jedynie najwyższej jakości produkty oraz zapewnia gwarancję 100% dyskretnej przesyłki.

Jakie rodzaje wibratorów zostały stworzone specjalnie dla kobiet?

Wśród wibratorów damskich znajdziemy wiele różnych modeli o rozmaitych kształtach, rozmiarach oraz funkcjach. Każdy z nich ma swoje zalety, dlatego warto wypróbować wszystkie, aby znaleźć idealnie dopasowany do swoich potrzeb gadżet erotyczny. Wśród wibratorów damskich można wyróżnić pięć podstawowych produktów, czyli wibratory klasyczne, wibratory realistyczne, wibratory podwójne, wibratory punktu G, a także wibratory wielofunkcyjne.

Wibratory klasyczne

W przypadku wibratorów klasycznych mamy do czynienia z gadżetami, które służą w celu stymulacji pochwy. Są one wykonane z różnych materiałów i charakteryzują się odmiennym rozmiarem. W tej grupie znajdziemy zarówno mini wibratory, które zmieszczą się w damskiej torebce, wibratory o realistycznym rozmiarze przeciętnego penisa, a także wibratory w rozmiarze XL i XXL.

Wibratory realistyczne

Wibratory realistyczne różnią się od wibratorów klasycznych wyglądem, który wiernie odwzorowuje wygląd męskiego członka. W tej grupie możemy wybierać spośród np. wibratorów żelowych z dodatkowymi funkcjami, a także wibratorów, które możemy przymocować do różnych powierzchni za pomocą przyssawki.

Wibratory podwójne

Podwójne wibratory damskie pozwalają na jednoczesną stymulację pochwy i łechtaczki, a także pochwy i odbytu, gwarantując wyjątkowe doznania. Do grupy wibratorów podwójnych zaliczamy także wibratory dla par, które zwiększają doznania obojga partnerów.

Wibratory stymulujące punkt G

Wibratory do stymulacji punktu G charakteryzują się specyficznym kształtem. Dzięki niemu mogą one dotrzeć w niemal mityczny obszar wnętrza kobiecego ciała, który nie każdy mężczyzna potrafi odnaleźć i prawidłowo pobudzić.

Wibratory wielofunkcyjne

Wibratory wielofunkcyjne zostały stworzone w celu stymulacji pochwy oraz łechtaczki. Charakteryzują się specyficzną budową – to tak naprawdę dwa wibratory w jednym, bo składają się z dwóch części, czyli klasycznego wibratora i wibratora, który pobudza łechtaczkę. Wibratory wielofunkcyjne ze względu na swoją budowę oraz kształt zakończenia części stymulującej łechtaczkę bywają nazywane „króliczkami”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *