Seks-zabawki jako sposób budowania intymnych relacji z partnerem

seks gadżety

Gadżety erotyczne już dawno przestały być tematem tabu. Seksuolodzy podkreślają, że ich rola w budowaniu intymnych relacji z partnerem jest ogromna. Przełamują rutynę, urozmaicają życie erotyczne i pozwalają odkryć na nowo to, co sprawia przyjemność drugiej połówce. Dlatego też nie należy się bać ani tym bardziej wstydzić się korzystania z seks- zabawek.

Jak zaskoczyć swojego partnera?

Rutynę najlepiej przełamują niespodzianki. Dlatego, zamiast zabrać żonę na kolację z okazji rocznicy ślubu lub podarować kolejny krawat swojemu partnerowi, można wybrać coś bardziej wymyślnego. Przy takich okazjach świetnie sprawdzają się seks-zabawki.

Lubiącemu odkrywać nowe doznania mężczyźnie na pewno przypadnie do gustu pierścień na penisa. Gadżet ten nie tyko wydłuża erekcję, ale też dzięki wibracjom sprawi ogromną przyjemność partnerce. Każda kobieta poczuje się rozpieszczona, jeżeli zostaną jej ofiarowane kulki gejszy lub mały, poręczny masturbator. Urządzenie to można także wykorzystać do zabawy we dwoje.

Wzajemne obdarowywanie się seks-zabawkami świadczy o rozumieniu swoich potrzeb. Tylko w parach, w których partnerzy chcą spełniać swoje oczekiwania i fantazje, buduje się silna i głęboka więź. Jest to gwarancja udanych relacji w sferze intymnej, ale też na pozostałych płaszczyznach wspólnego życia” – mówi specjalistka z Sex Shopu Afrodyta.

Wzajemne odkrywanie swoich potrzeb

Życie seksualne to jeden z ważniejszych elementów trwałego, dojrzałego związku. Dlatego też sypialnia powinna być miejscem eksperymentów, nieustannego odkrywania potrzeb swojego partnera. Można w tym celu wykorzystywać swoją fantazję, ale na pewno przydadzą się także oryginalne seks-gadżety.

Na fali popularności poczytnej powieści pary coraz chętniej zaczęły sięgać po akcesoria BDSM. Wcześniej mało która z nich mogła spodziewać się, że takie artykuły przydadzą się im w sypialni. Tajemnicze maski i pomysłowe zabawki pozwoliły przełamać rutynę w niejednym związku.

Używanie kajdanek, pejczy czy delikatnych piórek może spodobać się naprawdę wielu osobom. Natomiast sznury do krępowania i szpicruty pozwolą zaaranżować w sypialni niezapomniane chwile. Jeżeli metraż wnętrza na to pozwala, warto zastanowić się nad montażem huśtawki. Dzięki niej nawet akrobatyczne, wyszukane pozycje nie będą stanowiły dla partnerów problemu. Alternatywą dla niej mogą być siedziska do uprawiania seksu. Oznaczają one nie tylko większą wygodę, ale także jeszcze intensywniejsze doznania. Wszystko to może sprawić, że atmosfera w sypialni nabierze rumieńców, a relacje intymne zyskają nowy wymiar.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *