Jakie suszarki do łazienki są najlepsze?

suszarka

W domach wolnostojących, przed którymi jest dość miejsca na suszenia prania latem nie zawsze znajdzie się ono wewnątrz poza tym sezonem. Tym bardziej w mieszkaniach przez większość roku należy przygotować miejsce do suszenia mokrych ręczników czy bielizny. Do wyboru są suszarki różnego typu, a zatem każdy znajdzie pośród nich coś właśnie dla siebie.

  • Sznurek, czy suszarka?

Od pokoleń jednym z najpopularniejszych sposobów na zorganizowanie miejsca do suszenia prania jest sznurek bądź linka do suszenia prania, rozpostarta w dogodnym do tego miejscu. Obecnie rozwiązania typu linka lub sznurek znajdują zastosowanie w nowoczesnych suszarkach łazienkowych typu suszarka ścienna składana. To jedno z wygodniejszych rozwiązań.

Harmonijkowa suszarka jest nie tylko w łatwa w montażu, ale także praktyczna, gdyż wystarczy po skorzystaniu z niej „zwinąć” ją do ściany. Właściwie wszystkie nowoczesne typu suszarek do suszenia prania są suszarkami składanymi. Można również zaopatrzyć się w ścienną suszarkę w postaci specjalnego mechanizmu, za pomocą którego łatwo zwiniesz bądź rozwiniesz linkę automatycznie. 

  • Suszarka sufitowa czy stojąca? 

O ile suszarki sznurkowe to najczęściej suszarki ścienne, to pośród suszarek stojących oraz sufitowych częściej znajdziesz modele powstałe w oparciu o sztywne plastikowe, bądź też wykonane z innego tworzywa, okrągłe pręty. Takiego rodzaju suszarki również składane są łatwo, możesz zatem sięgnąć po wersję, jaka najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Jedną z najpopularniejszych form suszarek do ubrań jest suszarka na pranie stojąca

Jako suszarka mobilna, wygodna w obsłudze, bywa bardzo praktyczna. Jednak suszarka na pranie sufitowa, mocowana do ściany tuż pod sufitem, także w wielu przypadkach będzie stanowiła wybór optymalny. Najlepszy rodzaj suszarki zależy od bardzo indywidualnych potrzeb i wymagań konkretnego pomieszczenia lub też innych warunków, w jakich pranie ma być ostatecznie najczęściej suszone. 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *