Jak szybko zapisać się do lekarza?

lekarz

Obecnie nie mamy czasu by stać w długich kolejkach do rejestracji. Szczególnie osoby pracujące nie mogą sobie na to pozwolić i często wybierają szybsze sposoby na to, by zapisać się na wizytę u lekarza. Na szczęście rozwój nowych technologii to umożliwia.

Telefonicznie

To metoda raczej tradycyjna. Kiedy zależy nam na szybkim spotkaniu z lekarzem, zazwyczaj w pierwszej kolejności sięgamy po telefon. Przy odrobinie szczęścia może udać nam się dość szybko połączyć, jednak niekiedy czas oczekiwania na połączenie jest naprawdę długi. Jest to niewygodne także z innych powodów. Zazwyczaj wybrany przez nas termin jest niedostępny i konsultant musi znaleźć inny, następnie potwierdzić nasze dane i dopiero przekazać informacje o zapisie. Może to zająć kilka minut. Wiele osób irytuje się długim czasem oczekiwania i ostatecznie szuka specjalisty w innym miejscu.

Rejestracja internetowa

Na stronie cmp.med.pl możemy skorzystać z rejestracji online. Do systemu dostęp mamy przez cały czas, więc niezależnie od pory dnia (czy nocy) sprawdzimy wszystkie dostępne terminy u wybranego specjalisty. Co więcej mamy możliwość umówienia aż pięciu wizyt, w tym dwóch na dokładnie tę samą usługę. Dzięki temu nie musimy martwić się, że z powodu braku miejsca u lekarza nasze leczenie zostanie opóźnione czy nawet przerwane. Bardzo wygodne jest także odbieranie wyników online, czy zamawianie recept przez Internat. Pozwala to zaoszczędzić naprawdę dużo czasu. Dodatkową opcją jest także pobranie aplikacji dostępnej zarówno w AppStore jak i GooglePlay. Korzystając z niej załatwimy wszystkie niezbędne kwestie związane z rejestracją z poziomu naszego telefonu, czy tabletu.

Wizyty u specjalistów są niekiedy konieczne. Nie warto wtedy marnować czasu na stanie w długich kolejkach. Wygodniej i szybciej jest skorzystać z możliwości jakie daje nam cmp.med.pl. Rejestracja online pozwala nam znaleźć placówkę najbliżej naszego miejsca zamieszkania i wybrania z listy dostępnych terminów tego, który najbardziej nas interesuje.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *