Wybór wibratora. Jakie kryteria wziąć pod uwagę?

Najlepsze wibratory

Wibrator jest jednym z najpopularniejszych gadżetów erotycznych, umożliwiającym masturbację w pojedynkę lub stanowiącym urozmaicenie igraszek dla par. Wiele osób systematycznie korzystających z sex-zabawek, zaczynało właśnie od tego gadżetu. Na rynku istnieje ogromny rodzaj przeróżnych wibratorów, z czego każdy charakteryzuje się odrobinę innymi cechami. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z wibratorem, ale nie wiesz co wziąć po uwagę przy zakupie – ten artykuł jest dla Ciebie!

Dobrze przemyśl zakup

Wybór wibratora wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem, ponieważ znalezienie tego idealnego w gąszczu tysięcy produktów może przyprawić o zawrót głowy. Wibratory różnią się między sobą kształtem, wielkością czy kolorem, ale to nie wszystko. Istnieje kilka kryteriów, które należy dokładnie przeanalizować przed podjęciem finalnej decyzji o zakupie danego modelu. Z wyborem nie warto się spieszyć, pamiętaj że wibrator ma służyć dostarczaniu Ci przyjemności – należy więc wybrać go „z głową”. Jeśli planujesz zakup wibratora przez Internet, skorzystaj ze sklepów oferujących wsparcie na każdym etapie zakupu. Jednym z nich jest Gorlen – poza dużym asortymentem, obsługa sklepu z przyjemnością doradzi w wyborze najlepszego produktu, aby odpowiadał na indywidualne potrzeby. Przyjrzyjmy się, jakie kryteria należy wziąć pod uwagę kupując wibrator?

Co ma znaczenie przy wyborze wibratora?

Aby kupić wibrator, który w 100% spełni nasze potrzeby i oczekiwania, powinniśmy sprawdzić i przeanalizować kilka parametrów. Są to: rozmiar, kształt, materiał, wodoszczelność, moce i rodzaje wibracji, głośność i zasilanie. W przypadku rozmiaru należy kierować się rozsądkiem – nie zawsze duży rozmiar będzie wiązał się z przyjemnościami, czasami może być zupełnie na odwrót. Warto więc zdecydować się na mniejsze urządzenie, ale o odpowiednich mocach wibracji. Kształt i wygląd wibratora to z kolei parametry decydujące o naszych wrażeniach estetycznych, ale również o funkcjonalności. Należy postawić na taki kształt, który będzie nam się podobał, zachęcał do zabawy i zagwarantuje nam rozkoszne doznania i orgazmy.

Jeśli chodzi o materiał, powinien on być bezpieczny, komfortowy i gwarantować pozytywne wrażenia dotykowe. Najlepsze wibratory produkowane są z silikonu medycznego, cyberskóry i plastiku ABS. Parametr wodoszczelności będzie decydował o możliwości wykorzystywania wibratora w wielu sytuacjach. Wodoszczelność umożliwi bawienie się wibratorem chociażby pod prysznicem, więc wybierając model wibratora warto zwrócić na to uwagę.

Na przyjemność użytkowania największy wpływ mają moce i rodzaje wibracji. Warto postawić na urządzenie, w którym będzie można dowolnie regulować poziom drgań. Głośność wibratora to parametr, który nie jest dla wszystkich istotny w tym samym stopniu. Nie da się jednak ukryć, że wpływa na komfort użytkowania. Im ciszej pracuje, tym lepiej – unikniesz strachu, że ktoś może usłyszeć czym się w danej chwili zajmujesz. Ostatnim parametrem technicznym jest zasilanie. Do wyboru mamy wibratory zasilane na baterie, akumulator i na kabel. Należy wybrać ten, który jest najwygodniejszy.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *