Jak wybrać piec do pizzy

Pizza

Pizza, mimo że jest typowym daniem włoskim, gości od wielu lat na stołach wielu Polaków. Zajadają ją chętnie w domach przed telewizorem, w plenerze ze swoimi gośćmi, ale również w restauracjach i klubach. Popyt na nią jest tak wysoki, że czasem oczekiwanie na nią staje się mozolne. By temu zapobiec, warto zainwestować w najlepszy piec, który zapewni nam odpowiednią temperaturę na wielu poziomach, dzięki czemu przygotujemy kilka pysznych zamówień w szybkim czasie. Rodzaje pieców Piec do pizzy powinien być dostosowany do naszych potrzeb zaplecza kuchennego. W zależności czy prowadzimy restaurację, czy zajmujemy się tworzeniem tylko i wyłącznie pizzy, sklep Goga Gastro prezentuje nam:
1.piece gazowe i elektryczne jednokomorowe – idealnie sprawdzą się w miejscu, w którym nie zajmujemy się przyrządzaniem pizzy na zamówienie.
2.piece wielokomorowe – najczęściej stosowane w specjalnym punktach gastronomicznych, w których to pizza jest głównym lub jedynym daniem. Wśród wszystkich urządzeń znajdziemy również takie:
– które będą służyły jako samodzielny sprzęt na kółkach i mimo jego wagi bez problemów ustawimy w odpowiednim miejscu
– które będą wymagały podstawy, najczęściej solidnej podstawki ze stali nierdzewnej, przeznaczonej do umieszczenia na niej pieca.
Każde urządzenie wytworzone jest z najlepszej jakości stali nierdzewnej. Sam piec posiada płytę szamotową, która wytrzyma temperaturę pieczenia nawet do 450 stopni. Mamy możliwość samodzielnego ustawienia temperatury oddzielnie dla każdej z grzałek. Łatwość obsługi urządzenia nie stanowi problemu nawet dla nowo korzystających osób. Pojemność pieca różni się w zależności od wielkości pizzy. Hartowane szkło specjalnego przeznaczenia niweluje utraty ciepła podczas pracy, co wpływa na jakość przyrządzenia pizzy, jak również niższe zużycie energii elektrycznej. Czy warto zakupić piec do pizzy? Jeżeli stoimy przed takim wyborem, warto przemyśleć wiele kwestii. Piece do pizzy nie są drobnym wydatkiem, o którym możemy zapomnieć. Skupmy swoją uwagę na potrzebach, ilości ewentualnych klientów i czy będą to dania serwowane na miejscu, czy z dojazdem do klienta. Jeżeli zdecydujemy się na zbyt mały lub zbyt duży, możemy zostać stratni. Jeżeli posiadamy stary piec, który ma już swoje lata użyteczności, wymiana na nowy stanie się naszym priorytetem, aby zapewnić dotychczasową jakość usług. Pizza była, jest i będzie zawsze jednym z najbardziej pożądanych produktów, więc zakup pieca w sklepie Goga Gastro spełni wszystkie oczekiwania https://www.goga-gastro.pl/category/piece-gastronomiczne-piece-do-pizzy-elektryczne

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *