Zdobądź doświadczenie pracując w BMW

praca w BMW

BMW to znana przez wszystkich marka samochodów klasy premium, która cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Praca u cenionego, doświadczonego w branży producenta to spełnienie marzeń wielu osób, które interesują się motoryzacją i pragną znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w tym obszarze. W BMW tworzymy dynamiczną oraz elastyczną organizację, która jest otwarta na zmiany, a także nowe trendy. Stawiamy przede wszystkim na ludzi, którzy pomagają nam pracować na wspólny sukces.

Jeżeli interesuje Cię praca w BMW, koniecznie poznaj bliżej naszą bogatą ofertę. Poszukujemy nowych osób na wiele ciekawych i zróżnicowanych stanowisk w takich obszarach, jak zarządzanie, serwis oraz sprzedaż w wielu miastach na terenie całego kraju. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, dobrą płacę oraz możliwość ciągłego rozwoju. Ciekawe, poszerzające kwalifikacje zawodowe szkolenia, nieustanne pogłębianie pasji do motoryzacji oraz działanie w młodym, zgranym zespole – to cechy, które wyróżniają pracę w BMW. Kariera w naszej firmie z pewnością pozwoli rozwinąć skrzydła wszystkim ambitnym, dążącym do wyznaczonego celu osobom. Pragniesz wziąć sprawy w swoje ręce i zapewnić sobie wymarzone zatrudnienie? Wyślij nam swoje CV już teraz.  Umożliwiamy naszym pracownikom tworzenie indywidualnych ścieżek zawodowego rozwoju, jednak wymagamy od nich przestrzegania trzech zasad. Pierwszą z nich jest skuteczne zarządzanie biznesem, drugą – najwyższa kultura współpracy, zaś trzecia to świadomość w kształtowaniu własnego rozwoju.

Od kandydatów na oferowane przez nas stanowiska oczekujemy przede wszystkim wysokiej kultury osobistej, zaangażowania w powierzone zadania, sumienności, umiejętności pracy w grupie, znajomości języków obcych, a także umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami. Ponadto oczekujemy samodzielności oraz poszanowania dla naszych zasad. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty i aplikowania na wybrane stanowiska. Wierzymy, że praca w BMW spełni oczekiwania każdej ambitnej, pełnej zapału osoby, która chce pracować w branży motoryzacyjnej. Ponadto przez cały rok zapewniamy programy praktyk studenckich, które umożliwiają zdobycie doświadczenia w różnych obszarach biznesu. Zależy nam na pozyskiwaniu młodych, pełnych zapału do działania osób. Praktyki w naszej firmie trwają minimum 6 miesięcy, a tygodniowa dostępność pracowników, której wymagamy, to 40 godzin w ciągu tygodnia. Zachęcamy do zadawania pytań, na które chętnie odpowiemy – http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *