Zupełnie nowy sposób na uzyskanie porady od wróżki

Portal wrozka.tv jest nowoczesną platformą, na której znajduje się wielu doświadczonych doradców ezoterycznych z całej Polski. Są to osoby posiadające dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie magii, wróżb, horoskopów, czakr, numerologii i innych technik dywinacji. Mają w sobie empatię, zrozumienie i chęć niesienia pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, bez perspektyw, nadziei lub stojących przed ważnym wyborem. Wróżenie odbywa się za pomocą usługi video chat, jednej z najnowszych technologii pozwalających na bezpośrednie oglądanie pracy doradcy, dzięki czemu serwis jest bardziej wiarygodny i prawdziwy. Klienci portalu wrozka.tv mogą bliżej poznać wybranego doradcę, a także nawiązać z nim lepszy kontakt.

Dodatkowymi usługami na portalu są prywatne wiadomości, za pomocą których można nawiązać kontakt z wybranym doradcą, a także prywatne sesje, które pozwalają zachować pełną anonimowość i rozmowę wyłącznie między jednym klientem, a wróżką.

Usługi na portalu wrozka.tv są cenowo niższe od tradycyjnych metod wróżenia w gabinetach. Dużym atutem jest również wygoda, duży wybór doradców i oszczędność czasu, bowiem nigdzie nie trzeba dojeżdżać. Wystarczy przesłać odpowiednią kwotę żetonów, by otrzymać profesjonalną wróżbę.

Zakupu żetonów można dokonywać za pośrednictwem przelewu zwykłego lub szybkiego.

Dla osób rozpoczynających swoją przygodę z portalem wrozka.tv jest przygotowana specjalnie oferta darmowych żetonów, dzięki którym można sprawdzić, czy taka forma kontaktu z doradcą będzie odpowiednia.

Przy wyborze doradcy życiowego warto kierować się intuicją, komentarzami innych klientów lub metodami wróżenia. Ważne też, by pamiętać, aby samemu w przyszłości wystawić odpowiednią opinię na temat usług i zadowolenia. Będzie to na pewno pomocne dla innych osób, którzy swoją przygodę z portalem wrozka.tv będą dopiero rozpoczynać.

Klienci korzystający z wróżb najczęściej pytają o sprawy uczuciowe, finansowe, zawodowe i zdrowotne. Chcą dowiedzieć się, co powinni w danej sprawie zrobić, jak potoczy się ich los, gdy podejmą decyzję. Ważne jednak, by pamiętać o prawidłowym formułowaniu pytania.

Przychodzą do mnie ludzie z różnymi przeżyciami, doświadczeniem i problemami. Wielu z nich nie wie, jak może sformułować pytanie. Spowodowane jest to przede wszystkim tym, że mając dany problem tak naprawdę nie wiemy, co może przynieść nam ukojenie i jak go rozwiązać. – opowiada wróżka Marina.

Nie na wszystko jednak wróżka odpowie. Są sprawy, których nie można przekazać klientowi. Chodzi tu między innymi o sprawy śmierci. Delikatnymi tematami są także te związane ze zdrowiem i ciążą. Wróżka nie jest lekarzem – może jedynie dać wskazówki dotyczące spraw zdrowotnych, natomiast nie jest od stawiania diagnoz.

Dużo osób pyta o innych; np. o byłych partnerów i ich nowe relacje. Z tym również trzeba uważać, bo jest to wchodzenie w czyjąś prywatność i niektórzy doradcy odmawiają udzielenia odpowiedzi na podobne pytania.

Wróżka nie daje gotowych rozwiązań, a jedynie wskazówki, które jeśli zostaną dobrze wykorzystane mogą przynieść pozytywne zmiany i wydarzenia. Pokazuje także możliwe konsekwencje danych wyborów i decyzji. Daje nadzieje na lepsze jutro, szczególnie osobom potrzebującym, zagubionym, po trudnych traumatycznych przeżyciach.

W sytuacjach, w których szuka się rady i pomocy warto skorzystać z porad profesjonalnych wróżek i doradców życiowych. Na pewno pozwoli to spojrzeć na pewne sprawy obiektywnie, z dystansu, a także nabrać większej pewności siebie w podejmowaniu decyzji życiowych. Należy jednak pamiętać, że wróżba nie jest wyrocznią, a wiele zależy od nas samych.

Prawdziwy profesjonalny doradca nie oceni klienta, nie skrytykuje, będzie uważnie go słuchał i jeśli będzie taka potrzeba to da pocieszenie i radę. Negatywne wydarzenia, które zobaczy w kartach przekaże w sposób jak najbardziej delikatny, wiedząc jak łatwo można kogoś wystraszyć czy skrzywdzić. Ważną kwestią jest oczywiście również zachowanie pełnej dyskrecji i tajemnicy.
Na portalu wrozka.tv znajdują się bezpłatne horoskopy dzienne, które tworzone są przez jednego z ekspertów. Cieszą się one dużą popularnością wśród klientów, którzy jak sami przyznają – z niecierpliwością na nie czekają. W horoskopie dziennym widoczna jest tendencja poszczególnego dnia, ostrzeżenia, wpływy, a także możliwości. Dzięki temu, że horoskop ten tworzony jest na podstawie kart Tarota, może być również ciekawą formą nauki wróżenia.

wrozka.tv/horoskop/horoskop-dzienny

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *