Dlaczego zakup akcesoriów erotycznych wciąż stanowi temat tabu?

drogerie erotyczne

Kwestie związane z seksem, a zwłaszcza te dotyczące fantazji erotycznych dla wielu osób wciąż stanowią temat tabu. O ile część par chętnie urozmaica swoje życie seksualne za pomocą różnego rodzaju zabawek, większa część społeczeństwa nadal przed ich zakupem ma duże opory. Niemniej jednak akcesoria erotyczne to tak naprawdę doskonały sposób nie tylko na wprowadzenie nieco pikanterii do swojej sypialni, ale również możliwość rozbudzenia pożądania, a także umocnienia więzi z partnerem. Dlaczego zatem wstydzimy się kupować gadżety erotyczne i jakie zalety może mieć korzystanie z nich w łóżku?

Dlaczego zakup akcesoriów erotycznych stanowi temat tabu?

Temat seksu i seksualności już od wielu lat stanowi temat tabu, nie tylko w Polsce. Mimo tego, że widoczny jest wzrost otwartości, duża część osób nadal wstydzi się otwarcie rozmawiać o swoich fantazjach i pragnieniach seksualnych. Akcesoria erotyczne wśród wielu osób nadal budzą złe skojarzenia. – mówi przedstawiciel alejafantazji.pl, drogerii z akcesoriami erotycznymi. – Obecny rynek daje nam jednak nieograniczone możliwości wyboru nie tylko odważnych zabawek, ale również tych bardziej subtelnych. Niestety nadal wiele kobiet, jak i mężczyzn wzmaga się przed zakupem tego typu akcesoriów między innymi ze względu na wstyd. Przede wszystkim obawa przed negatywną oceną i brakiem zrozumienia związana jest z wizytą w sklepie, która przez to, że może być krępująca, powoduje, że tłumimy swoje realne potrzeby. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy szansę skorzystania z ofert sklepów internetowych, w których mamy zapewnioną nie tylko całkowitą anonimowość i dyskrecję, ale również możemy spokojnie w zaciszu domowym przejrzeć dostępne akcesoria erotyczne i wybrać te, które w 100% nam odpowiadają.

Jakie są zalety korzystania z gadżetów erotycznych?

Akcesoria erotyczne mogą być używane zarówno samodzielnie, jak i często wybierane są przez pary. Samodzielne stosowanie gadżetów to doskonały sposób na rozwijanie samoświadomości i odkrycie tego, co naprawdę sprawia nam przyjemność. Bez wątpienia zabawki erotyczne to również świetne rozwiązanie dla par, które pragną urozmaicić swoje życie seksualne. Wprowadzają do sypialni odrobinę pikanterii, a także ekscytacji i zaciekawienia związanego z próbowaniem nowych rzeczy, co w efekcie może wpłynąć na wyższy poziom intymności w relacji. Niektóre drogerie erotyczne oferują również akcesoria, które dodatkowo poprawiają wydolność seksualną m.in. poprzez ćwiczenie mięśni i zwiększanie możliwości kontrolowania wytrysku, dzięki czemu stosunek ulega znacznemu wydłużeniu, a co za tym idzie, doznania erotyczne są o wiele bardziej intensywne. Warto również wspomnieć o tym, że gadżety erotyczne w sypialni to również sposób pozwalający na otwarcie się na nowe fantazje, a także na potrzeby własne i innych, co może zaowocować wzmocnienie relacji z partnerem.

Akcesoria erotyczne, które rozbudzą życie seksualne

Współczesny rynek jest na tyle rozbudowany i proponuje tak wiele możliwości, że bez obaw każdy znajdzie coś dla siebie. Poznajmy najpopularniejsze gadżety erotyczne!

  • Wibrator – to bez wątpienia najpopularniejsza zabawka erotyczna, która pozwala nie tylko na zwiększenie intensywności doznań, ale również umożliwia stymulację punktu G oraz łechtaczki. Takie urządzenia zazwyczaj posiadają kilka trybów, a także występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu wibrator może być dopasowany indywidualnie do własnych potrzeb oraz preferencji.
  • Kulki gejszy – wkładane są do pochwy i w czasie każdego ruchu powodują wewnętrzną, przyjemną stymulację, a co więcej wzmacniają mięśnie Kegla odpowiedzialne za odczuwanie orgazmów.
  • Pierścienie i nakładki na penisa – te gadżety erotyczne nakładane są na członka i przede wszystkim zapobiegają zbyt szybkiemu odpływowi krwi. Pierścienie powodują, że penis pozostaje o wiele dłużej twardy, dzięki czemu mężczyźni z pewnością poczują się pewniej. Co więcej, tego typu gadżety erotyczne wydłużają czas stosunku seksualnego, dlatego też pozwalają na zwiększenie doznań erotycznych obojga partnerów.
  • Pompki do penisa – mają na celu powiększenie penisa, ale również jego stymulację, a dzięki temu, że niektóre modele pompek posiadają na swojej powierzchni wypustki, zwiększają odczuwanie przyjemności podczas seksu.
  • Korki analne – wkładane są do odbytu zarówno podczas seksu oralnego, jak i stosunku, a z racji tego, że pozostają w odbycie nieruchomo, generują przyjemne podniecenie wywołane intensywną stymulacją.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *