Co to jest horoskop anielski i jak go czytać?

horoskop anielski

Wiele osób uważa, że horoskop anielski to swoista rozmowa, a nawet dyskusja z aniołami, które nieustannie czuwają nad naszymi losami. Taki horoskop powstaje dzięki kartom anielskim, które należy w odpowiedni sposób rozkładać. Jak czytać takie przepowiednie?

Horoskop anielski — co to jest?

Osoby, które wierzą w anielską opiekę nad ludzkimi losami i życiem bardzo często wierzą również w horoskop anielski. Ich zdaniem pozwala on zgłębić tajemnice najbliższej przyszłości i znaleźć wskazówki dotyczące nadchodzących wydarzeń czy przygotować się na czekające w niedługim czasie trudności. Taki horoskop powstaje dzięki użyciu kart anielskich, które odpowiednia osoba musi ułożyć we właściwej konfiguracji. Kart należy używać z należnym namaszczeniem i szacunkiem, ponieważ nie w każdych rękach będą „chciały” współpracować.

Żeby powstał horoskop anielski karty należy rozłożyć na dwanaście domów horoskopowych, wskazujących określone obszary życia, dziedziny zainteresowania, znaki zodiaku i patronujące im planety. Każda z kart ma określone znaczenie. Sensy niosą również konfiguracje kart. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu kart, możemy zobaczyć esencjonalne wskazówki dotyczące przyszłości i tego, jak będzie się kształtowały nadchodzące wydarzenia. Są to zaledwie krótkie komunikaty, które mogą wskazywać pomyślność albo nieszczęście w określonych obszarach życia; cechy charakteru, nad którymi warto popracować czy obszary działalności, które staną się z jakichś powodów istotne. Zatem horoskop anielski należy również odpowiednio odczytać. Laikowi niezaznajomionemu z kartami nic on bowiem nie powie bez właściwego komentarza.

Horoskop anielski — jak powstał?

Nie jest znana dokładna data powstania kart anielskich, jednak można mówić z dużym prawdopodobieństwem, że zrodziły się w latach osiemdziesiątych XX wieku. Są więc zdecydowanie młodsze niż inne karty wykorzystywane do wróżenia. Stworzyły je osoby zajmujące się metafizyką, rozwojem duchowym i istotami anielskimi, między innymi: Dariusz Cecuda, Ella Selena, Silke Bader.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *