Najlepszy sennik online. Poznaj znaczenie snów

sny wielki sennik online marzenia senne

Każdy potrzebuje snu. Kiedy śpimy regeneruje się nasze ciało, a umysł (pomimo tego że cały czas pracuje), wykonuje zupełnie inny rodzaj pracy. Nie przetwarza milionów informacji, jakie trafiają do naszej głowy w ciągu dnia.

Sen – odpoczynek naszego umysłu

Sen jest dla naszego mózgu rodzajem odpoczynku. Podczas spania mamy sny, choć są ludzie twierdzący, ze nigdy ich nie mają. Tylko tak im się wydaje, po prostu nie pamiętają swych snów po przebudzeniu. Czasami nasze marzenia senne są piękne i nierealne, czasami cudowne i rzeczywiste. Zdarzają się również bardzo dziwne sny a nawet koszmary senne. Zdarzają się też sny prorocze. Są ludzie, którzy mają je dosyć często. Na szczęście takie osoby często mają sposoby, aby swoje sny zapamiętać.

> Czy już znasz wielki sennik onlinie www.Sadurski.com/sennik?

Co oznaczają nasze sny?

Zdania na temat znaczenia naszych marzeń sennych są podzielone. Są osoby które w nie wierzą, interpretują i starają się dostosować życie pod wpływem sennika. Wierzą, że to co zobaczyli podczas snu w swym umyśle jest przyszłością która ma się wydarzyć. Zazwyczaj są to ludzie którzy patrzą na świat duchowymi oczami, widzą wokół siebie mistycyzm. Niektórzy są wręcz przekonani, że wyższa forma życia może kontaktować się z nami na wszelkie możliwe sposoby, również za pomocą snów. Dlatego tak ważne jest dla nich odkrycie znaczenia snów.

Druga grupa ludzi uważa, że sny są tylko zbiorem naszych myśli, obrazów i informacji jakie zgromadziliśmy w ciągu dnia. Często są bardzo dziwne, to wynika z tego, że nasza podświadomość gromadzi większość informacji o których nie wiemy świadomości. Które po przetworzeniu przez mózg wracają do nas jako niezrozumiałe obrazy.

Badania nad snami ciągle trwają i rozwijają się, ponieważ jest to fascynujący element życia dla naukowców. Ci od bardzo dawna próbują wyjaśnić czym są sny.

Tłumaczenie snów

Gdy budzimy się rano i przypominamy sobie co nam się śniło, często zaczynamy się zastanawiać, co to mogło oznaczać. Dlaczego takie rzeczy, osoby lub zwierzęta pojawiły się akurat tej nocy w naszym umyśle? Bywa że jakieś marzenie senne nie daje nam spokoju przez cały dzień. Zdarza się, że tajemniczy sen powraca regularnie niczym bumerang.

Szczególnie w takiej sytuacji należy poszukać wyjaśnienia znaczenia symboli, które pojawiają się we snach. Skorzystać z pomocy i podpowiedzi sennika.

Sny bardzo często oznaczają coś zupełnie innego niż nam się wydaje. Nie zawsze „zły” sen (według własnych odczuć) to nadciągająca katastrofa lub niekorzystne wydarzenie. To samo dotyczy ujrzenia na przykład śmierci własnej czy śmierci albo choroby kogoś innego. Sen nie mówi nam wprost, że właśnie to się wkrótce wydarzy. Nie starajmy się sami sobie wyjaśnić sensu, ponieważ bez odpowiedniej wiedzy na ten temat, możemy zepsuć sobie dzień błędna interpretacją snu.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *