Welcome box – co włożyć do środka?

Packhelp

Welcome boxy są szczególnie modne na Zachodzie. Moda na takie powitalne pracownicze pudełka dotarła także do Polski. Co można włożyć do środka? Jak powitać nowych pracowników w firmie? Zapraszamy do lektury!

Welcome box – sposób na zdobycie zaufania nowego pracownika

Moda na welcome boxy przywędrowała do Polski z wielkich amerykańskich korporacji. W dużych firmach każdy nowo przyjęty pracownik jest witany zestawem firmowych gadżetów, które mają mu pomóc wdrożyć się oraz zachęcić go do pracy na rzecz przedsiębiorstwa.

Welcome boxy są stosowane także, by poprawić relacje biznesowe. Można je wręczać klientom i kontrahentom i w ten sposób sprawić, że marka zostanie na długo przez nich zapamiętana.

Inny rodzaj powitalnych pudełek to drobne prezenty, które wręcza się gościom podczas wesele. To także welcome boxy! Co może się znaleźć w takim pudełku?

Welcome box – co znajdziemy w środku?

Jeśli chodzi o welcome box dla klienta lub kontrahenta, pudełko to może zawierać w środku materiały reklamowe, a także drobne upominki nawiązujące do działalności firmy. Najczęściej są to próbki najnowszych produktów i karty rabatowe. Do pudełka można włożyć także gadżety z wygrawerowanym logotypem firmy.

Welcome box dla gości weselnych najczęściej zawiera symboliczny, drobny podarunek, np. nasiona roślin, domowe konfitury, miłosne figurki lub kieliszki. Pomysł na zawartość pudełka zależy od gustu i zainteresowań Państwa Młodych.

Welcome box dla nowych pracowników najczęściej zawiera przydatne i praktyczne gadżety z logotypem firmy. Mogą się w nim znaleźć: długopisy, kubki, pendrivy, notatniki i kalendarze. Jeśli pracodawca jest wyjątkowo kreatywny, może taki welcome box spersonalizować zgodnie z zainteresowaniami pracownika. Takie rozwiązania są bardzo cenione! W pudełku można umieścić także zestaw słodyczy lub eleganckie kosmetyki.

Przykłady ciekawych welcome box

Przykładem na ciekawe welcome box jest firma Ogilvy Cape Town. Kompania podarowuje nowym pracownikom wyjątkowe czerwono-czarne pudełka. Ich design nawiązuje do czerwonego dywanu, co dodatkowo podnosi prestiż firmy w oczach nowo zatrudnionych. W środku można znaleźć przydatne gadżety, takie jak nośnik USB, czy artykuły piśmiennicze.

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na welcome box w swojej firmie, warto skontaktować się z profesjonalnym producentem opakowań z logotypem. Taką firmą jest np. Packhelp. We współpracy z Packhelp stworzysz piękne opakowania, które będą się wpisywać w filozofię Twojej marki i najlepiej ją reprezentować!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *