Beton w łazience – Mikrocement, Tynk dekoracyjny Festfloor

Beton

Jeśli szukasz atrakcyjnej alternatywy dla farby ściennej lub tapety, znajdziesz ją w tynku dekoracyjnym o wyjątkowej strukturze powierzchni! Coraz więcej osób decyduje się na beton dekoracyjny. Od dawna wiadomo, że beton architektoniczny ma nieskończenie wiele zastosowań.

Płyty betonowe to powszechnie stosowane rozwiązania, które robią dobre wrażenie. Beton dekoracyjny nie musi jednak kojarzyć się tylko z większymi konstrukcjami – materiał ten doskonale nadaje się na blat betonowy, schody betonowe, parapety betonowe czy drobne dekoracje. Nie można jednak zapomnieć o innym materiale używanym w budownictwie. Mikrocement to wyjątkowa i wszechstronna powłoka mineralna. Powłoka ta może być stosowana w sektorze przemysłowym i prywatnym.

Niezbędne materiały w budownictwie

Stare tapety dosłownie rozkwitają na nowo z pomocą tynku dekoracyjnego. Jeśli pokrycie ścian nie ma wyraźnej struktury, można je po prostu zagruntować, a następnie pokryć warstwą tynku. Oszczędzisz sobie kłopotu ze skrobaniem starej tapety, a ściana stanie się przyciągająca wzrok – w zaledwie dwóch krokach roboczych. Grupa produktów z betonu dekoracyjnego otwiera ogromne możliwości projektowe dla powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Beton w łazience. Zobacz zrealizowane projekty przez wieli wykonawców w Polsce.

Do produkcji, obróbki i wykończenia betonu dekoracyjnego potrzebna jest szeroka gama materiałów i narzędzi. Pokrycie mikrocementem, czy to na ścianie, czy jako podłoga, jest zawsze wyjątkowe. Dzięki specjalnym strukturom i kolorowym pigmentom dom i mieszkanie zyskują nowy wygląd. Nowoczesny miejski design, jaki znamy z magazynów wnętrzarskich, może teraz trafić do Twoich własnych czterech ścian.

Mikrocement FESTFLOOR Life to innowacyjny produkt będący mieszanką wysokiej klasy  cementu oraz żywic. Dostępny jest w szerokiej palecie barw, dzięki czemu można go dopasować do każdego rodzaju pomieszczenia i stylu urządzania.

Popularne zastosowania mikrocementu FESTFLOOR Life:

  • posadzki w biurach, w budynkach gastronomicznych, magazynach, pomieszczeniach użyteczności publicznej;
  • posadzki i ściany w łazienkach;
  • wykończenie blatów kuchennych i innych mebli;
  • okładzina ścian i słupów;
  • okładzina drzwi;
  • imitacja surowego, ozdobnego betonu (np.: na sufitach);
  • tworzenie jednolitych, nowoczesnych, łatwych do czyszczenia powierzchni będących alternatywą dla ich „fugowych” odpowiedników

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *