IT.expert na BMC Day

W 2016 roku pojawiły się kolejne przełomowe pomysły technologiczne, które zaprezentowano szczegółowo na Konferencji BMC Day. W wydarzeniu wzięło udział firmy zaangażowane w rozwój branży technologicznej, w tym spółka IT. EXPERT. Obecność dużych przedsiębiorstw IT takich jak IT. EXPERT świadczy m.in. o wciąż pojawiającym się i nurtującym profesjonalistów tej branży pytaniu o to, czy IT sprosta dzisiejszym wyzwaniom jakie przed nim stoją?

Na wyżej postawione pytanie i wiele, wiele innych starali się odpowiedzieć fachowcy IT. EXPERT. Pracownicy spółki zaprezentowali szerszemu gronu swoją ofertę i portfolio usług. Rozmawiali z zainteresowanymi na temat rozwoju IT i udzielali cennych wiadomości o najnowszych trendach.

Dzięki rozbudowanej ofercie konferencji można było przyjrzeć się dokładnie poszczególnym rozwiązaniom IT, zdobyć chociażby narzędzia niezbędne w skutecznej optymalizacji technologii mobilnych. W każdej sesji tematycznej można było również dowiedzieć się o dopiero, co pojawiających się wersjach produktów BMC. Zaliczają się do nich np. TrueSight czy BladeLogic, których wprowadzenie wiązało się z chęcią wdrożenia coraz lepszych koncepcji przedsiębiorstwa cyfrowego. W głównej sesji wystąpili wizjonerzy, którzy skupili się poza aktualnymi trendami na zaprezentowaniu zmian rynkowych przedstawią trendy i zmiany rynkowe. W trakcie wydarzenia każda firma i specjalista miał szansę przedstawić swoje stanowisko w tej kwestii, ale także skonfrontować swoją wiedzę z wiedzą innych na prezentacjach i podczas rozmów kuluarowych. Zapewne każdy znalazł coś dla siebie i wyniósł stamtąd wartościowe informacje.

Stoisko IT. EXPERT cieszyło się zainteresowaniem, jak zresztą całe wydarzenia BMC Day. Spotkanie wywołało wiele dyskusji, które okazały się ciekawe i owocne w nowe pomysły. Dla uczestników BMC Day konferencja ta stanowiło przestrzeń wymiany doświadczeń i była okazją do posłuchania różnych specjalistów, poznania proponowanych przez nich ciekawych rozwiązań oraz najnowszych trendów IT.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *