Kabina sanitarna z systemem SANIPOL V20

Kabiny sanitarne projektowane są w oparciu o kilka systemów. V20 składa się z płyt wytworzonych z wiór drzewnych sprasowanych pod wysokim ciśnieniem przy udziale żywic. Jest to materiał pokryty melaminą, stosowany w pomieszczeniach o standardowej wilgotności.

Krótka charakterystyka systemu V20

System SANIPOL V20 jest oparty na płycie wiórowej P2, która ma grubość od 28 do 30 mm, jest obustronnie melaminowana lub obustronnie laminowana laminatem HPL i dostępna w kilkunastu kolorach z palety RAL. Oprócz płyt wiórowych, na system składają się również aluminiowe profile oraz solidne niemieckie okucia, wykonane w standardzie – na rdzeniu z ocynkowanej stali w tworzonej z tworzywa sztucznego otulinie. Opcjonalnie, systemy te mogą posiadać również okucia wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium.

Zabudowy z systemem SANIPOL V20 charakteryzują się wysoką stabilnością oraz solidnym wykonaniem. Idealnie nadają się do stosowania w kabinach sanitarnych WC oraz do wydzielenia pomieszczeń biurowych lub szpitalnych, w których nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą. Dla bardziej wymagających klientów Istnieje możliwość dodatkowego pokrycia płyty wiórowej specjalną folią z ozdobną grafiką.

Gdzie można zamówić kabiny sanitarne z systemem V20?

Kabiny sanitarne oparte o system V20 są dostępne w ofercie firmy Sanipol sp. z o.o., która jest wiodącym w Polsce producentem ścianek działowych przeznaczonych do wykorzystania w pomieszczeniach sanitarnych. Specjalizuje się w projektowaniu i odpowiednim wykonaniu zabudowy tego typu pomieszczeń. Wykonuje m.in. zabudowy WC, kabiny przebieralni, szafki basenowe, blaty pod umywalki oraz wewnętrzne okładziny ścienne. Oferta firmy dotyczy systemowej zabudowy pomieszczeń sanitarnych w oparciu o system SANIPOL© w różnych wariantach. Został on do tej pory wykorzystany w wielu obiektach użyteczności publicznej, m.in. w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Dworcu Głównym w Krakowie oraz Filharmonii Szczecińskiej.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *