ON Lemon – przepyszne lemoniady z dostawą do domu

ON Lemon

Poszukujesz skutecznego sposobu na orzeźwienie? Chcesz szybko i skutecznie ugasić swoje pragnienie? Poznaj markę lemoniad ON Lemon i sprawdź, który z produktów okaże się być Twoim ulubionym.

Marka lemoniad ON Lemon

ON Lemon to katowicka firma zajmująca się produkcją lemoniad, która swoją historię rozpoczęła w 2012 roku. Od tego czasu nieprzerwanie tworzy w 100% naturalne lemoniady, herbaty i toniki. Pierwszym produktem była Yerbata – lemoniada herbaciana, której powstała na bazie tradycyjnej yerba mate. Z czasem przyszedł czas na rozszerzenie oferty nie tylko o nowe herbaciane smaki, ale o lemoniady owocowe, a także toniki.

ON Lemon to firma rodzinna, która od samego początku stoi na straży jakości produktów sygnowanych swoją marką. Zamknięte w eleganckiej, szklanej, przyjaznej dla środowiska butelce lemoniady pozbawione są substancji, takich jak sztuczne barwniki czy też konserwanty. Ich smak zawdzięcza się przede wszystkim wysokiej zawartości naturalnych soków owocowych. Lemoniady są lekko gazowane, wegańskie i… przepyszne. W ofercie znaleźć można zarówno klasyczne smaki, jak i te przeznaczone dla nieco bardziej wymagających klientów.

ON Lemon – herbaciane i owocowe lemoniady

Asortyment marki ON Lemon podzielić można na trzy główne kategorie. Pierwszą z nich są lemoniady herbaciane, drugą lemoniady owocowe, a trzecią i ostatnią toniki.

Herbaty ON Lemon

Produktem, który idzie na pierwszy ogień jest Yerbata. Jest to pierwsza lemoniada marki ON Lemon. Powstała na bazie yerba mate, czyli naparu przyrządzanego z ostrokrzewu paragwajskiego. Lemoniada zawiera w sobie kofeinę, której zadaniem jest skuteczne pobudzenie, zmniejszenie stresu i relaks. Yerbata dostępna jest w wersji podstawowej, a także z dodatkiem soku owocowego z granatu.

Kolejną lemoniadą herbacianą jest Rooibata. Powstała na bazie klasycznej herbaty rooibos, czyli naparu z czerwonokrzewu. Lemoniada ta posiada słodki i lekko korzenny smak. Nie zawiera kofeiny, wykazuje działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, a także jest bogata w witaminę C.

Ostatnią herbacianą propozycją jest Matchbata. Jest to lemoniada zainspirowana zieloną herbatą matcha, która przez wiele osób uznawana jest za jedną z najzdrowszych herbat ze względu na wysoką zawartość antyoksydantów. Idealna, by się odprężyć i zrelaksować.

Lemoniady ON Lemon

Dużą część asortymentu oferowanego przez markę ON Lemon stanowią lemoniady owocowe. Są to produkty wegańskie, pasteryzowane i lekko gazowane. Pozbawione są konserwantów i sztucznych składników. Wśród nich znaleźć można klasyczne, dobrze wszystkim znane smaki, takie jak np. lemoniada limonkowa czy też lemoniada pomarańczowa, a także smaki mniej spotykane – lemoniada rabarbarowa czy agrestowa.

Toniki ON Lemon

Jednymi z najnowszych produktów ON Lemon są toniki. Dostępne są w trzech smakach – klasycznym, czarnego bzu i rozmarynu. Toniki doskonale sprawdzają się zarówno jako płynna przekąska, jak i podstawa drinków.

Produkty ON Lemon – gdzie kupić?

Lemoniady ON Lemon bardzo często spotkać można na różnego rodzaju festiwalach kulturalnych. Dostępne są także w niektórych sklepach. Od jakiegoś czasu marka umożliwiła zamówienie ulubionych lemoniad z dostawą do domu. Wystarczy wejść na sklep – https://sklep.onlemon.pl/ – wybrać smak, zamówić i czekać na swoje zamówienie!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *