Moda na dekoracyjne napisy – stwórz wnętrze z charakterem!

Przy remoncie wnętrz mieszkalnych lub biurowych można pozwolić sobie na całkowitą zmianę aranżacji i stylu pomieszczenia. Duże znaczenie ma wybór kolorystyki ścian oraz ich pokrycia. Tradycyjnie można pomalować ściany lub wytapetować je na jeden kolor, ale można też ozdobić jednolitą powierzchnię ściany w modny, oryginalny sposób przy użyciu dekoracyjnych napisów.

Modny i łatwy sposób na dekoracje wnętrz

Dekorując wnętrza nie musimy wydawać majątku na drogie tynki czy fototapety. Można w łatwy i niedrogi sposób ożywić aranżację i dodać charakteru wnętrzom, które remontujemy. Dzięki dekoracyjnym napisom na ścianach można zmienić w jednej chwili, przy minimalnym nakładzie pracy i środków finansowych, aranżację salonu, kuchni, sypialni czy przedpokoju i pokoju dziecięcego.

Ozdabiając nudną, białą ścianę napisem możemy dodać jej uroku, a domownikom – motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań każdego dnia. Nie tylko naklejki na ściany pozwolą na uzyskanie takiego efektu, ale również trójwymiarowe litery układające się w słowo, albo fantazyjnie zaprojektowany regał.

Uniwersalna forma dekoracji

Każdy sam może zadecydować, jaki napis, cytat lub sentencję umieścić w danym pomieszczeniu, dlatego należy uznać tego rodzaju dekoracje za uniwersalne. Można je dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego użytkownika. Nie ulega też wątpliwości, że w zasadzie wszędzie, w każdym pokoju, sprawdzi się taka aranżacja wnętrz. Pracownia Dacon może zaprojektować na zamówienie klienta takie elementy wyposażenia. Dekorowanie wnętrz przy użyciu napisów i liter pozwala na stworzenie aranżacji z charakterem i szczególnym wyrazem.

To zamawiający decyduje, jaki rodzaj czcionki, formę napisu i jego tekst umieścić na swojej ścianie. Przy pomocy odpowiednio dobranego napisu podkreślimy wielkomiejski, nowoczesny charakter aranżacji i ocieplimy surowe, minimalistyczne wnętrze. Śmieszny napis może na co dzień wprawiać nas w dobry humor i będzie pasował do pokoju dziecka albo przedpokoju. Zawsze, kiedy na niego spojrzymy, będziemy uśmiechać się bezwiednie, sami do siebie.

W nowoczesnych wnętrzach zaaranżowanych w minimalistyczny sposób najlepiej sprawdzą się napisy o prostej typografii, natomiast do pomieszczeń w stylu romantycznym – rustykalne lub retro litery, stylizowane na star dekorację. Napis może być przyklejony do ściany, jako naklejka, mieć formę trójwymiarową, znajdować się na zawieszce, plakietce, plakacie lub obrazie.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *