Niezbędny sprzęt hydrauliczny przy usterkach kanalizacji

Od czego zależy skuteczność działania pogotowia hydraulicznego i kanalizacyjnego? Odpowiedź jest prosta – od doświadczonego i profesjonalnego zespołu oraz odpowiedniego sprzętu. W tym artykule przyjrzymy się właśnie jaki jest niezbędny sprzęt przy usterkach kanalizacji. Jako przykład posłuży nam firma ADA-HYD z warszawskiej Ochoty, która od wielu lat znana jest z fachowych usług hydraulicznych.

Wśród sprzętów używanych przez ADA-HYD przejawia się marka Ridgid. Dla postronnych osób nazwa ta pewnie nie mówi wiele, ale ludzie z branży wiedzą, że to firma wiodąca o długoletnich tradycjach. Amerykanie najbardziej znani są ze swojego charakterystycznego czerwonego klucza do rur, ale produkują też setki innych narzędzi przydatnych w branży sanitarnej. Ciekawostką jest to, że Ridgid od 1935 roku wydaje słynny kalendarz pinup.

Na wyposażeniu firmy ADA-HYD jest na przykład maszyna bębnowa Ridgid K-400. Dzięki niej specjaliści szybko wykonują usługi hydrauliczne w postaci udrożnienia pionu kanalizacyjnego, przepchania umywalki, czy zlewu. Nawet silnie zapchana instalacja nie stanowi problemu. Kamera inspekcyjna Ridgid to z kolei urządzenie, które pozwala dokładnie określić miejsce przecieku lub awarii. Klienci nie są przez to narażeni na konieczność rozkuwania ścian, czy zbijania glazury.

W asortymencie pogotowia hydrauliczno-kanalizacyjnego ADA-HYD znajduje się też sprzęt firmy Virax, kolejnego wielkiego gracza w branży. Firma działa od 1920 roku, kiedy to powstała słynna gwintownica Virax, wirująca wokół osi. Na oficjalnej stronie Virax można przeczytać, że w 2015 roku firma była numerem 1 we Francji w swoim segmencie rynku, a 4 w Europie. Na usługach firmy hydraulicznej z Warszawy znajduje się przepychacz pompowy Virax. To narzędzie, które bardzo skutecznie przepycha muszlę WC, brodzik montowany w podłodze, umywalkę, zlew, prysznic itp. Urządzenie działa pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu nie trzeba demontować elementów wyposażenia.

Posiadanie nowoczesnego sprzęty wysokiej jakości daje firmie ADA-HYD dużą przewagę w branży. To zresztą widać – usługi hydrauliczne świadczy już ona dobre 20 lat.

Źródło:

Usługi hydrauliczne Ochota – Adahyd.pl http://adahyd.pl

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *