Jakie drewno do biura ?

panele drewniane

Po latach „zaklejania” powierzchni mieszkalnych i użytkowych tworzywami sztucznymi następuje gremialny odwrót od tych materiałów. W nowoczesnych koncepcjach urządzania przestrzeni wyraźnie widać zwrot w kierunku natury. Eko jest na czasie i taki trend może wyjść nam wszystkim na dobre.

Wg najnowszych statystyk Polacy wciąż okupują podium pod względem czasu spędzanego w pracy. Dlatego nowoczesne aranżacje work place stawiają na tworzenie jak najbardziej komfortowych przestrzeni. Zakłada się, że poprawa przestrzeni pracy naturalnie wpłynie na jej efektywność. Również wystrój przestrzeni, w której przyjmowani są interesanci, wymaga wyjątkowego pietyzmu i przemyślenia. W dobie konkurencyjności, to właśnie drobne elementy mogą stanowić Twoją przewagę. Wydaje się , że to właśnie drewno i cały nurt Eko będą dobrym kierunkiem w rozwoju twojego biznesu.

Podłoga drewniana

Wygląda na to, że za nami ( przynajmniej w przestrzeniach biurowych ) koniec dyktatu najtańszej ceramiki podłogowej, która nie była ładna ani trwała. Dziś nierzadko spotkamy najbardziej prestiżowe rozwiązanie czyli podłogi drewniane. Materiał ten pasuje do większości nowoczesnych aranżacji. Jego naturalne wybarwienie sprawia, że jest uniwersalnym wyborem. Zaletą każdej podłogi drewnianej jest również możliwość odnowy ( olejowanie, cyklinowanie i lakierowanie ). Takie czynności obciążają budżet biura lecz efekt jest zdecydowanie tego wart.

Panel ścienny

Jeśli nasze biuro położone jest w ruchliwej okolicy i w pracy przeszkadzają nam odgłosy z zewnątrz, to rozwiązaniem może być panel drewniany na ścianach. Drewno doskonale wygłuszy niepożądane dźwięki i sprawi, że praca stanie się bardziej komfortowa. Nie można również pominąć aspektu estetycznego jaki daje drewno na ścianach. I to zarówno położone na tzw. całości jak i będące swoistym wtrąceniem aranżacyjnym. Wielka dostępność gatunków, kolorystyki i faktur przekroju pozwolą Ci dopasować panele drewniane do każdej aranżacji.

Drewniane meble w biurze

Aranżacja biura jest jego wizytówką. Mówią, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz i dlatego warto by nasza przestrzeń pracy robiła wrażenie dobre. W zależności od profilu wykonywanych zadań warto zainwestować w solidne meble biurowe z drewna. Ten ponadczasowy surowiec pokaże naszym kontrahentom naszą solidność i profesjonalizm. Na pewno nie raz sami rozglądając się po czyimś biurze zwróciliście uwagę na elementy wystroju.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *