Kosztowna przegrana

Chyba większość użytkowników mediów społecznościowych kojarzy jegomościa nazywającego się Dan Bilzerian. Ten posiadacz niesamowitej fortuny zasłynął głównie towarzystwem pięknych i mocno roznegliżowanych kobiet, w towarzystwie których pojawia się na swoich zdjęciach, jakie specjalnie pokazują skalę jego bogactwa. Dan ma również za sobą epizod z pokerem

Chyba większość użytkowników mediów społecznościowych kojarzy jegomościa nazywającego się Dan Bilzerian. Ten posiadacz niesamowitej fortuny zasłynął głównie towarzystwem pięknych i mocno roznegliżowanych kobiet, w towarzystwie których pojawia się na swoich zdjęciach, jakie specjalnie pokazują skalę jego bogactwa. Dan ma również za sobą epizod z pokerem, kiedy to podczas World Series of Poker w 2009 roku, zakończył turniej na 180. miejscu z wygraną 36 626 dolarów.

Ostatnio Bilzerian zamieścił w mediach społecznościowych informację o tym, że wydał 100 000 dolarów na losy do jednej z amerykańskich loterii. Niestety nie miał on szczęścia i tym razem obyło się bez wygranej mimo to, że za wydaną kwotę zakupił 50 tysięcy biletów. Główna wygrana wyniosła 1,5 mld dolarów i została podzielona na trzy osoby zamieszkujące Kalifornię, Tennessee oraz Florydę.

Poker i zamiłowanie do emanowania bogactwem nie są jedynymi rzeczami, w których specjalizuje się Bilzerian. Przez niemal cztery lata służył w Marynarce Wojennych Stanów Zjednoczonych, gdzie przechodził kurs niszczenia podwodnego. Sam zainteresowany powiedział, że został z niego wyrzucony na dwa dni przed zakończeniem szkolenia, lecz otrzymał honorowe zwolnienie z wojska. Jego tryb życia można porównać do gry ruletka online, gdyż ma obecnie 30 lat i zdążył do tego czasu przebyć już dwa zawały serca.

Sama osoba Bilzeriana budzi bardzo wiele kontrowersji, a zwłaszcza po opublikowaniu zeszłorocznego raportu, który poddaje wątpliwości legalność pieniędzy, które celebryta posiada. Pewien artykuł stwierdził nawet, że wszystkie bogactwa jakie w tym momencie posiada Dan, są wynikiem przestępstw finansowych, których miał dokonać Paul Bilzerian – jego ojciec, który jest znanym specjalistą z Wall Street. Wspomniany celebryta zasłynął również z zakładu, który zawarł z Tomem Goldsteinem. Chodziło o wyścig samochodowy, który Dan wygrał prowadzać AC Cobrę z rocznika 1965. Jego przeciwnik poruszał się Ferrari 458 Italia. Bilzerian zarobił na tym zakładzie 385 tysięcy dolarów. Ma chłopak czasem szczęście do zakładów, lecz jak widać nie zawsze.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *