Papieros elektroniczny z CigArt

Pewne regulacje prawne mające miejsce w ostatnim czasie na terenie całej Unii Europejskiej doprowadziły do tego, że także w naszym kraju zmieniono prawo palenie tradycyjnych papierosów w miejscach publicznych. Oferta CigArt papierosy elektroniczne stały się przedmiotem coraz chętniej nabywanym i częściej widocznym w miejscach publicznych. To jakże niepozornie wyglądające urządzenie elektroniczne pozwala w doskonały sposób zastąpić tradycyjnego papierosa. Różnica polega przede wszystkim na dostarczeniu organizmowi palącego nikotyny w formie oczyszczonej jest to, zatem znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie niż palenie tytoniu i przyjmowanie dużo bardziej szkodliwych dawek nikotyny.

Praktycznie rzecz biorąc każdy z dostępnych obecnie e-papierosów jest pozbawiony smolistej substancji rakotwórczej pojawiającej się w wyniku spalania tytoniu. Tego rodzaju forma palenia jest również zdecydowanie bezpieczniejsza dla otoczenia znajdującego się w pobliżu osoby palącej. Osoby decydujące się na zmianę formy palenia stają się, zatem mniej kłopotliwi dla siebie samych i towarzystwa. Rodzina, znajomi, najbliżsi współpracownicy a także zupełnie przypadkowe osoby nie stają się wbrew swej woli biernymi palaczami. Dym wydobywający się z takiego epapierosa jest bezzapachowy i pozbawiony jakichkolwiek substancji szkodliwych. Sam palący nie wdychając smolistej substancji nikotynowej pozbywa się uporczywego kaszlu palacza oraz powraca do lepszej kondycji fizycznej i psychicznej. Poprawie ulega również węch i pojawia się zwiększona przyjemność smaku. W związku z tym, że produkt ten wydziela bezwonną parę, palący unika nieprzyjemnego zapachu dymu nikotynowego, jest to także jeden z czynników, który przyczynia się do bielszych zębów zdrowo wyglądającej cery.

Wyroby pochodzące z CigArt papierosy elektroniczne są też niesamowicie pomocne dla wszystkich osób pragnących rozstać się z nawykiem palenia. Oczywiście pomimo wielu zalet możemy spotkać się także ze zdaniami krytycznymi na ich temat. Jedną z nich, że ten rodzaj papierosów jest zdecydowanie droższy niż tradycyjne formy palenia. Widząc cenę nowego epapierosa trudno się z tym nie zgodzić gdyż jego zakup to wydatek rzędu stu lub kilkuset złotych. Biorąc jednak dłuższą perspektywę jego używania zakup wyjątkowo szybko się zwróci gdyż kolejne uzupełnienia płynu są zdecydowanie tańsze niż kupno paczki papierosów. Wiele z tych wyrobów jest wiernym odzwierciedleniem tradycyjnego papierosa, co w połączeniu z dymkiem oczyszczonej nikotyny doskonale zaspokaja potrzebę zapalenia tradycyjnego papierosa.

Rekomendowane artykuły

1 komentarz

  1. Moim zdaniem poza zakazem palenia zwykłych papierosów w miejscach publicznych również powinno się to tyczyć e-papierosów! Wkurza mnie jak ten czy inny dym wpada mi w oczy ;/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *