Zalety mieszkania na najwyższym piętrze

Gryf Develepment

Mieszkania na najwyższym piętrze nadal pozostają najdroższymi lokalami. Nie tylko ze względu na bezpieczeństwo; do lokalu takiego bowiem trudniej się włamać, lecz również ze względu na widok. Mieszkania na najwyższym piętrze to także gwarancja większego spokoju i komfortu. Nie grozi nam także zalanie przez sąsiadów nad nami. Sprawdź zalety mieszkania na najwyższym piętrze.

Mieszkania na najwyższym piętrze to nie tylko luksusowe apartamenty z dużymi tarasami. To także mniejsze lokale, niezwykle atrakcyjne dla sporej części klientów. Sprawdź, jakie są zalety mieszkania na najwyższym piętrze.

Cisza i spokój

Mieszkanie na ostatnim piętrze to przede wszystkim gwarancja większego spokoju, ciszy i prywatności. Nie jesteśmy w nim narażeni na hałasy z ulicy lub z zewnątrz oraz nie grozi nam bezsenność z powodu hucznej imprezy, urządzanej przez sąsiadów nad nami. Ruch na klatce jest mniejszy i nie musimy zasłaniać okien ciężkimi zasłonami, firnami czy roletami, w celu ochrony przed przechodniami. Brak sąsiadów nad nami sprawia także, że nasz lokal nie jest narażony na zalanie.

Atrakcyjne lokalu tego typu oferuje swoim klientom Gryf Develepment, twórca takich osiedli jak Śliwkowe, Brzeziny, Bukszpanowa czy Nad Stawem.

Nasłonecznienie

Kolejną zaletą mieszkania na najwyższym piętrze jest większe nasłonecznienie, a co za tym idzie także dogrzanie mieszkania. Ma na to wpływ kilka czynników. Przede wszystkim lokale takie mają zazwyczaj większe, panoramiczne okna, które dodatkowo mniej się brudzą, ze względu na brak zanieczyszczeń, pochodzących z ulicy. Dodatkowo mieszkania takie wyposażone są zazwyczaj w bardzo duże balkony i tarasy, na których w upalne lato możemy swobodnie opalać się i korzystać ze słońca.

Skosy i poddasza

W wielu blokach mieszkalnych mieszkania na ostatnim piętrze to często mieszkania na poddaszach. Posiadają one charakterystyczne skosy, które zapewnią w mieszkaniu niepowtarzalna atmosferę i klimat. Dzięki nim stworzymy magiczny, przytulny klimat.

Widoki

Warto zainwestować w mieszkanie na ostatnim piętrze także ze względu na rozpościerający się z niego widok. Nawet jeśli lokal położony jest w ruchliwej, tętniącej życiem dzielnicy, mieszkanie na najwyższym piętrze zapewni nam ciszę i spokój, a my będziemy mogli rozkoszować się widokiem, sięgającym ponad dachy okolicznych budynków.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *