Twoja mapa podróży świata

Uwielbiasz podróżować? Nieważne, czy często wyjeżdżasz do polskich miejscowości, czy też odwiedzasz najdalsze zakątki świata, warto mieć mapę, na której będzie można zaznaczyć cele swoich wojaży. Teraz takiego rodzaju mapę możesz bez problemu kupić w różnych wersjach i zawiesić ją na ścianie – będzie z dumą prezentowała twoje przygody!

Blogi internetowe, własne mapy online, dzielenie się z innymi swoimi podróżami na portalach społecznościowych – w taki sposób możesz zapisywać swoje wspomnienia z różnych wycieczek. Jeżeli jednak chcesz mieć pamiątkę na papierze, to oprócz wywołania zdjęć świetnym pomysłem będzie także mapa podróży świata, na której można łatwo oznaczyć odwiedzone już kraje i miasta.

Tego rodzaju mapy można kupić dzisiaj w wielu różnych wariantach – najbardziej popularne to mapy typu zdrapka, czyli pokryte powłoką do zdrapywania. Gdy odwiedzi się jakiś kraj, można go zdrapać z mapy. Także można kupić mapy przeznaczone do zaznaczania odwiedzonych miejsc kolorowymi pinezkami albo magnesami, a nawet mapy przeznaczone do samodzielnego kolorowania lub jako tablice suchościeralne, po których można pisać mazakami.

A może personalizowana mapa podróży?
W przypadku takiego produktu nie dość, że otrzymujesz dużą mapę świata, Europy czy też Polski, to jeszcze dodatkowo możesz dokonać na niej niewielkich zmian, aby oznaczyć miejsca odwiedzone, planowane, wymarzone oraz miejscowość, w której mieszkasz. Można do niej również dodać tytuł, na przykład „Mapa podróży Jana Kowalskiego” oraz swoje zdjęcia z urlopu w Egipcie czy w Paryżu. Naturalnie, można również oznaczać na niej nowe odwiedzone miejsca mazakami, pinezkami albo magnezami.

Mapa zdrapka, z magnesami lub personalizowana mapa podróży świata będzie mogła stać się także pomysłem na upominek dla osoby uwielbiającej wojaże. Wtedy będzie ona mogła zaznaczać na nich odwiedzone przez siebie miejsca – taki upominek na pewno zostanie doceniony przez każdego globtrotera.

Ceny map zależne są od wybranej opcji – rozpoczynają się od około 70 złotych, a kończą na ponad 250 złotych. Takie mapy można nabyć na https://mygiftdna.pl

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *